Najnowsze oferty
Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Oceny gości

Tanie loty z Berlin do Alghero od702 zł

Jest to najtańszy lot w obie strony znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu z Berlin do Alghero wylatującego 02.07.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Alghero

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin – Alghero, zmieniając zakładki.
Kilka linii lotniczych
2 lip
BER08:20Berlin Brandenburg
14h 20min
1 przesiadka
AHO22:40Alghero-Fertilia
10 lip
AHO17:50Alghero-Fertilia
21h 15min
2 przesiadki
BER15:05Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
2 lip
BER08:20Berlin Brandenburg
14h 20min
1 przesiadka
AHO22:40Alghero-Fertilia
10 lip
AHO07:00Alghero-Fertilia
10h 20min
1 przesiadka
BER17:20Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
5 sie
BER14:25Berlin Brandenburg
8h 15min
1 przesiadka
AHO22:40Alghero-Fertilia
12 sie
AHO15:20Alghero-Fertilia
5h 10min
1 przesiadka
BER20:30Berlin Brandenburg
1 166 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lip
BER08:20Berlin Brandenburg
6h 10min
1 przesiadka
AHO14:30Alghero-Fertilia
10 lip
AHO17:50Alghero-Fertilia
14h 20min
3 przesiadki
BER08:10Berlin Brandenburg
1 170 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 sie
BER21:55Berlin Brandenburg
16h 35min
2 przesiadki
AHO14:30Alghero-Fertilia
12 sie
AHO15:20Alghero-Fertilia
5h 10min
1 przesiadka
BER20:30Berlin Brandenburg
1 472 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 sie
BER14:25Berlin Brandenburg
8h 15min
1 przesiadka
AHO22:40Alghero-Fertilia
12 sie
AHO15:20Alghero-Fertilia
18h 35min
3 przesiadki
BER09:55Berlin Brandenburg
1 545 zł
Znajdź podobne

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Alghero?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Alghero są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Alghero to Luty. Najdroższa pora to Marzec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Alghero?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Berlin-Alghero.

Która trasa podróży Berlin – Alghero jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Alghero-Fertilia. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Alghero-Fertilia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Alghero.

Loty na trasie Berlin – Alghero (BER – AHO): wskazówki i najlepsze oferty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Alghero

Znaleziono najlepszą cenę

702 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Lotniska w: Alghero

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Berlin – Alghero znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 702 zł
Najszybszy lot Berlin-Alghero zajmuje 6h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Alghero. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Alghero: Alghero-Fertilia (AHO)

  • Berlin Brandenburg – Alghero-Fertilia – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Alghero-Fertilia – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1384,1 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 10min.

  • loty z: Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

  • loty z: Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia – ile stron przeszukuje momondo?

    loty z: Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia – aktualnie (dane na czerwca 2024) dostępny jest 1 operator.

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia. Długość i godzina lotu oraz przesiadki to kilka czynników, które mogą wpłynąć na ograniczenia wiekowe. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Alghero-Fertilia).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Alghero-Fertilia?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne potrzebne na podróż (Lotnisko Alghero-Fertilia) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Zazwyczaj warto mieć przy sobie kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Alghero-Fertilia). Zawsze jednak warto sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Alghero

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Alghero z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 582 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
5 634 opinii
Szukaj lotów Ryanair

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Berlin – Alghero?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Alghero jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Alghero i oszczędzisz czas i pieniądze.

Czy znajdę loty Berlin – Alghero na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Berlin – Alghero, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Berlin – Alghero?

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Alghero dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Berlin – Alghero. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Berlin – Alghero.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Alghero)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
pon. 17.6
pon. 24.6
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Włoch