Tanie loty na trasie Berlin – Ajaccio od 710 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Ajaccio-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Ajaccio
Najkrótszy czas lotu22h 25minNajszybszy lot Berlin-Ajaccio zajmuje 22h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Ajaccio. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Ajaccio Campo Dell Oro.
Ajaccio — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ajaccio: Ajaccio Campo Dell Oro (AJA)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Ajaccio?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Ajaccio są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Ajaccio to Sierpień. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Ajaccio są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Berlin – Ajaccio są najtańsze?

rano

Loty Berlin - Ajaccio są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Berlin – Ajaccio jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Ajaccio Campo Dell Oro

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Ajaccio Campo Dell Oro, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Ajaccio.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Ajaccio?

52 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Ajaccio to 52 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Ajaccio

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Ajaccio, zmieniając zakładki
easyJet
30 kwi
BER12:35Berlin Brandenburg
19h 05min
1 przesiadka
AJA07:40Ajaccio Campo Dell Oro
7 maj
AJA03:40Ajaccio Campo Dell Oro
7h 45min
1 przesiadka
BER11:25Berlin Brandenburg
easyJet
27 maj
BER14:35Berlin Brandenburg
12h 35min
1 przesiadka
AJA03:10Ajaccio Campo Dell Oro
6 cze
AJA04:25Ajaccio Campo Dell Oro
24h 20min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
Air France
9 lut
BER04:45Berlin Brandenburg
25h 15min
1 przesiadka
AJA06:00Ajaccio Campo Dell Oro
14 lut
AJA01:55Ajaccio Campo Dell Oro
10h 15min
1 przesiadka
BER12:10Berlin Brandenburg
1 587 zł
Znajdź podobne
easyJet
11 cze
BER12:35Berlin Brandenburg
19h 05min
1 przesiadka
AJA07:40Ajaccio Campo Dell Oro
2 lip
AJA17:05Ajaccio Campo Dell Oro
10h 50min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg
easyJet
8 lip
BER14:35Berlin Brandenburg
12h 35min
1 przesiadka
AJA03:10Ajaccio Campo Dell Oro
31 lip
AJA04:50Ajaccio Campo Dell Oro
13h 50min
1 przesiadka
BER18:40Berlin Brandenburg
easyJet
9 kwi
BER12:35Berlin Brandenburg
19h 05min
1 przesiadka
AJA07:40Ajaccio Campo Dell Oro
16 kwi
AJA03:40Ajaccio Campo Dell Oro
7h 45min
1 przesiadka
BER11:25Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Ajaccio w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Ajaccio w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SWISS.
SWISS
30 cze
BER15:45Berlin Brandenburg
41h 45min
2 przesiadki
AJA09:30Ajaccio Campo Dell Oro

Loty Air France: Berlin – Ajaccio

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Berlin – Ajaccio
Air France
9 lut
BER04:45Berlin Brandenburg
25h 15min
1 przesiadka
AJA06:00Ajaccio Campo Dell Oro
14 lut
AJA01:55Ajaccio Campo Dell Oro
10h 15min
1 przesiadka
BER12:10Berlin Brandenburg
1 587 zł
Znajdź podobne
Air France
9 lut
BER04:45Berlin Brandenburg
25h 15min
1 przesiadka
AJA06:00Ajaccio Campo Dell Oro
15 lut
AJA01:55Ajaccio Campo Dell Oro
11h 15min
1 przesiadka
BER13:10Berlin Brandenburg
1 650 zł
Znajdź podobne
Air France
9 lut
BER04:45Berlin Brandenburg
25h 15min
1 przesiadka
AJA06:00Ajaccio Campo Dell Oro
18 lut
AJA01:55Ajaccio Campo Dell Oro
12h 40min
1 przesiadka
BER14:35Berlin Brandenburg
1 670 zł
Znajdź podobne

Loty easyJet: Berlin – Ajaccio

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Ajaccio
easyJet
30 kwi
BER12:35Berlin Brandenburg
19h 05min
1 przesiadka
AJA07:40Ajaccio Campo Dell Oro
7 maj
AJA03:40Ajaccio Campo Dell Oro
7h 45min
1 przesiadka
BER11:25Berlin Brandenburg
easyJet
27 maj
BER14:35Berlin Brandenburg
12h 35min
1 przesiadka
AJA03:10Ajaccio Campo Dell Oro
6 cze
AJA04:25Ajaccio Campo Dell Oro
24h 20min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
easyJet
11 cze
BER12:35Berlin Brandenburg
19h 05min
1 przesiadka
AJA07:40Ajaccio Campo Dell Oro
2 lip
AJA17:05Ajaccio Campo Dell Oro
10h 50min
1 przesiadka
BER03:55Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Ajaccio Campo Dell Oro oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Ajaccio Campo Dell Oro, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: easyJet.

  • Berlin Brandenburg – Ajaccio Campo Dell Oro – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Ajaccio Campo Dell Oro – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1228,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 12h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Berlin-Ajaccio

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Figari
Najkrótszy czas lotu26h 55min
Najniższa cena1 862 zł
Loty Berlin - Bastia
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena1 048 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Ajaccio

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Ajaccio