Cheap flights z Antalya do Kraków from 541 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 4.2
sob. 11.2

Informacje o trasie Kraków-Antalya

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Antalya-Kraków

Najkrótszy czas lotu

12h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Antalya-Kraków zajmuje 12h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Antalya-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Antalya - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Antalya - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Antalya – Kraków są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Antalya - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Antalya – Kraków jest najtańsza?

Antalya - Kraków Balice. Wybierz trasę Antalya - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Antalya - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Antalya - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Antalya - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 lip
AYT04:05Antalya
15h 40min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
23 lip
KRK16:55Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
AYT23:40Antalya
1 654 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 lip
AYT16:15Antalya
46h 40min
2 przesiadki
KRK14:55Kraków Balice
27 lip
KRK05:10Kraków Balice
20h 55min
2 przesiadki
AYT02:05Antalya
1 667 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lip
AYT04:05Antalya
12h 50min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
27 lip
KRK05:10Kraków Balice
20h 55min
2 przesiadki
AYT02:05Antalya
1 676 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 lip
AYT16:15Antalya
20h 30min
2 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice
23 lip
KRK16:55Kraków Balice
30h 45min
2 przesiadki
AYT23:40Antalya
1 684 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lip
AYT04:05Antalya
12h 50min
1 przesiadka
KRK16:55Kraków Balice
27 lip
KRK09:50Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
AYT18:50Antalya
1 723 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 lip
AYT07:15Antalya
22h 10min
2 przesiadki
KRK05:25Kraków Balice
27 lip
KRK01:35Kraków Balice
14h 30min
3 przesiadki
AYT16:05Antalya
1 749 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Antalya - Kraków w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
4 lut
AYT04:00Antalya
16h 25min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 lut
AYT04:05Antalya
38h 15min
2 przesiadki
KRK18:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
4 lut
AYT04:05Antalya
27h 50min
2 przesiadki
KRK07:55Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Antalya – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Antalya – Kraków
Kilka linii lotniczych
6 lut
AYT16:30Antalya
27h 55min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
10 lut
KRK12:15Kraków Balice
25h 30min
1 przesiadka
AYT13:45Antalya
1 312 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
AYT00:35Antalya
13h 50min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
10 lut
KRK08:15Kraków Balice
39h 50min
2 przesiadki
AYT00:05Antalya
1 568 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
AYT11:45Antalya
32h 15min
3 przesiadki
KRK20:00Kraków Balice
10 lut
KRK02:00Kraków Balice
29h 55min
2 przesiadki
AYT07:55Antalya
1 585 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
AYT02:55Antalya
12h 10min
2 przesiadki
KRK15:05Kraków Balice
10 lut
KRK12:15Kraków Balice
25h 30min
1 przesiadka
AYT13:45Antalya
1 632 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
AYT10:40Antalya
33h 20min
3 przesiadki
KRK20:00Kraków Balice
10 lut
KRK12:15Kraków Balice
28h 35min
3 przesiadki
AYT16:50Antalya
1 645 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lut
AYT13:15Antalya
30h 35min
3 przesiadki
KRK19:50Kraków Balice
10 lut
KRK12:15Kraków Balice
28h 10min
2 przesiadki
AYT16:25Antalya
1 663 zł
Znajdź podobne

  • Antalya – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Antalya – Kraków Balice wynosi ok. 1697,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 9h 05min.


Alternatywne trasy Antalya-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Stambuł - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena779 zł
Loty Stambuł - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena788 zł
Loty Ankara - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena1 342 zł
Loty Antalya - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena1 697 zł
Loty Izmir - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 35min
Najniższa cena1 152 zł

Loty podobne do tych na trasie Antalya – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Antalya – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Antalya – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Antalya – Kraków na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Antalya – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Antalya – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.