Tanie loty na trasie Berlin – Antalya od 215 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Antalya-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Antalya

Znaleziono najlepszą cenę

215 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 20min

Loty bezpośrednie

wt i czw

Antalya — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Antalya w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 215 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Antalya w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 433 zł.
Najszybszy lot Berlin-Antalya zajmuje 3h 20min.
Bezpośrednie loty Berlin-Antalya – wtorek i czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Turkish Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Antalya: Antalya (AYT)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Antalya?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Antalya są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Antalya to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Antalya są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Berlin – Antalya są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Antalya są około 43% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Antalya?

Corendon Airlines

AnadoluJet, Corendon Airlines i Freebird to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Antalya.

Która trasa podróży Berlin – Antalya jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Antalya

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Antalya, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Antalya.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Antalya?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Antalya to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Antalya

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Antalya, zmieniając zakładki
Corendon Airlines
15 gru
BER13:30Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT16:50Antalya
27 gru
AYT11:00Antalya
3h 30min
BER14:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
2 lis
BER14:30Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT17:50Antalya
9 lis
AYT17:45Antalya
14h 10min
1 przesiadka
BER07:55Berlin Brandenburg
easyJet
5 wrz
BER03:05Berlin Brandenburg
26h 25min
1 przesiadka
AYT05:30Antalya
24 wrz
AYT16:20Antalya
18h 30min
1 przesiadka
BER10:50Berlin Brandenburg
Pegasus Airlines
1 wrz
BER14:50Berlin Brandenburg
3h 15min
AYT18:05Antalya
30 lis
AYT01:05Antalya
3h 30min
BER04:35Berlin Brandenburg
SunExpress
19 wrz
BER12:35Berlin Brandenburg
5h 30min
1 przesiadka
AYT18:05Antalya
13 gru
AYT06:00Antalya
3h 35min
BER09:35Berlin Brandenburg
AnadoluJet
13 sie
BER18:05Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT21:25Antalya
7 wrz
AYT06:45Antalya
3h 25min
BER10:10Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Antalya w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Antalya w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Corendon Airlines, Pegasus Airlines i SunExpress.
Corendon Airlines
10 gru
BER13:30Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT16:50Antalya
Pegasus Airlines
15 sie
BER08:10Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT11:30Antalya
SunExpress
6 wrz
BER12:35Berlin Brandenburg
26h 10min
1 przesiadka
AYT14:45Antalya

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Antalya

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Antalya
Lufthansa
6 lip
BER10:55Berlin Brandenburg
19h 00min
1 przesiadka
AYT05:55Antalya
10 lip
AYT06:05Antalya
7h 50min
1 przesiadka
BER13:55Berlin Brandenburg
1 246 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
BER04:45Berlin Brandenburg
18h 45min
2 przesiadki
AYT23:30Antalya
9 lip
AYT11:00Antalya
3h 40min
BER14:40Berlin Brandenburg
1 403 zł
Znajdź podobne
Corendon Airlines
10 lip
BER14:45Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT18:05Antalya
14 lip
AYT11:15Antalya
3h 30min
BER14:45Berlin Brandenburg
1 497 zł
Znajdź podobne
Pegasus Airlines
6 lip
BER09:10Berlin Brandenburg
6h 05min
1 przesiadka
AYT15:15Antalya
7 lip
AYT02:00Antalya
13h 40min
1 przesiadka
BER15:40Berlin Brandenburg
1 501 zł
Znajdź podobne
SunExpress
6 lip
BER02:45Berlin Brandenburg
12h 00min
1 przesiadka
AYT14:45Antalya
7 lip
AYT05:00Antalya
3h 35min
BER08:35Berlin Brandenburg
1 658 zł
Znajdź podobne
AnadoluJet
9 lip
BER18:05Berlin Brandenburg
3h 20min
AYT21:25Antalya
18 lip
AYT06:45Antalya
3h 25min
BER10:10Berlin Brandenburg
1 882 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Antalya

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Antalya z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Corendon AirlinesCenaOd 292 złBezpłatne odwołanieOcena
6,6
Szukaj lotów Corendon Airlines
Pegasus AirlinesCenaOd 336 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Pegasus Airlines
AnadoluJetCenaOd 385 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów AnadoluJet
Onur AirCenaOd 499 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Onur Air
SunExpressCenaOd 516 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów SunExpress
Turkish AirlinesCenaOd 732 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
FreebirdCenaOd 848 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Freebird
  • Loty Turkish Airlines Berlin – Antalya

    Średnia cena za bilet Turkish Airlines na trasie Berlin – Antalya wynosi 383 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 163 zł w obie strony. 128 użytkowników momondo oceniło Turkish Airlines na 8,3/10.

  • Loty SunExpress Berlin – Antalya

    SunExpress (ocena 7,3/10 na podstawie 23 opinii) obsługuje około 14 lotów Berlin – Antalya tygodniowo. Średnia cena za bilet w obie strony wynosi 239 zł, a najtańsza oferta znaleziona na momondo kosztowała 115 zł. Są to ceny znalezione w ciągu ostatnich 72 godzin.


Loty easyJet: Berlin – Antalya

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Antalya
easyJet
5 wrz
BER03:05Berlin Brandenburg
26h 25min
1 przesiadka
AYT05:30Antalya
24 wrz
AYT16:20Antalya
18h 30min
1 przesiadka
BER10:50Berlin Brandenburg
easyJet
5 wrz
BER14:35Berlin Brandenburg
14h 55min
1 przesiadka
AYT05:30Antalya
24 wrz
AYT16:20Antalya
18h 30min
1 przesiadka
BER10:50Berlin Brandenburg
easyJet
13 wrz
BER03:05Berlin Brandenburg
19h 50min
1 przesiadka
AYT22:55Antalya
27 wrz
AYT07:20Antalya
24h 55min
1 przesiadka
BER08:15Berlin Brandenburg

Loty SunExpress: Berlin – Antalya

Nasze najlepsze oferty SunExpress na lot Berlin – Antalya
SunExpress
19 wrz
BER12:35Berlin Brandenburg
5h 30min
1 przesiadka
AYT18:05Antalya
13 gru
AYT06:00Antalya
3h 35min
BER09:35Berlin Brandenburg
SunExpress
6 wrz
BER12:35Berlin Brandenburg
5h 30min
1 przesiadka
AYT18:05Antalya
18 wrz
AYT05:20Antalya
21h 25min
1 przesiadka
BER02:45Berlin Brandenburg
SunExpress
5 wrz
BER12:35Berlin Brandenburg
5h 30min
1 przesiadka
AYT18:05Antalya
11 wrz
AYT05:20Antalya
21h 25min
1 przesiadka
BER02:45Berlin Brandenburg
1 040 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Antalya oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Antalya, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Corendon Airlines, Pegasus Airlines i AnadoluJet. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Corendon Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Antalya – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Antalya – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2197,6 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 15min.



Alternatywne trasy Berlin-Antalya

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena901 zł

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Berlin – Antalya.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Berlin – Antalya, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Berlin – Antalya momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Berlin – Antalya.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.