Loty Afryka Maroko Marrakesz Poznań - Marrakesz

Tanie loty Poznań - Marrakesz

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Marrakesz

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Marrakesz, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
16 sty
07:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 50min
1 przesiadka
RAK
13:55
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
19 sty
16:30
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
20h 50min
1 przesiadka
POZ
13:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
963 zł
Lufthansa
Lufthansa
19 sty
07:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 00min
1 przesiadka
RAK
16:40
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
23 sty
14:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
26h 10min
1 przesiadka
POZ
17:00
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 047 zł
Lufthansa
Lufthansa
12 sty
16:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
24h 25min
1 przesiadka
RAK
16:40
+1
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
16 sty
14:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
26h 10min
1 przesiadka
POZ
17:00
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 197 zł
Lufthansa
Lufthansa
16 sty
07:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 50min
1 przesiadka
RAK
13:55
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
19 sty
16:30
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
20h 50min
1 przesiadka
POZ
13:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
963 zł
Lufthansa
Lufthansa
19 sty
07:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
9h 00min
1 przesiadka
RAK
16:40
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
23 sty
14:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
26h 10min
1 przesiadka
POZ
17:00
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 047 zł
Lufthansa
Lufthansa
12 sty
16:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
24h 25min
1 przesiadka
RAK
16:40
+1
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
16 sty
14:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
26h 10min
1 przesiadka
POZ
17:00
+1
Lotnisko Poznań Ławica
1 197 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Marrakesz?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Marrakesz to styczeń. Najdroższa pora to kwiecień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Marrakesz?
wieczorem
Loty Poznań - Marrakesz są około 45% droższe rano niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Marrakesz najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Austrian Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Marrakesz.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Marrakesz-Menara
Wybierz trasę Poznań Ławica - Marrakesz-Menara, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Marrakesz.
POZ
Poznań Ławica
RAK
Marrakesz-Menara

Informacje o trasie Marrakesz-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Marrakesz
Najkrótszy czas lotu 6 godz. 50 min Najszybszy lot Poznań-Marrakesz zajmuje 6 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Marrakesz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Marrakesz-Menara.
Lotniska - Marrakesz 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Marrakesz: Marrakesz-Menara (RAK)

Alternatywne trasy Poznań-Marrakesz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
8h 45min
Najniższa cena
449 zł
Wrocław - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
7h 15min
Najniższa cena
583 zł

Poznań - loty do:

Marrakesz - loty z:

*Ceny lotów do: Marrakesz to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Afryka Maroko Marrakesz Poznań - Marrakesz