Loty Afryka Maroko Marrakesz Katowice - Marrakesz

Loty Katowice-Marrakesz

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Marrakesz

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Marrakesz, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
01 lis
KTW
19:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
16h 10min
1 przesiadka
11:40
+1
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
11 lis
RAK
12:05
Lotnisko Marrakesz-Menara
12h 25min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 057 PLN
Ryanair
Ryanair
05 sie
KTW
23:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
14h 00min
1 przesiadka
12:50
+1
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
08 sie
RAK
11:10
Lotnisko Marrakesz-Menara
27h 25min
1 przesiadka
15:35
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 520 PLN
Ryanair
Ryanair
21 sie
KTW
17:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
19h 45min
1 przesiadka
11:45
+1
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
31 sie
RAK
12:00
Lotnisko Marrakesz-Menara
8h 45min
1 przesiadka
21:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 823 PLN
Lufthansa
Lufthansa
27 paź
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 15min
1 przesiadka
16:40
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
31 paź
RAK
17:30
Lotnisko Marrakesz-Menara
7h 00min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4 415 PLN
Lufthansa
Lufthansa
28 paź
KTW
07:05
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 20min
1 przesiadka
16:25
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
31 paź
RAK
17:30
Lotnisko Marrakesz-Menara
7h 00min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4 415 PLN
Lufthansa
Lufthansa
27 paź
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 15min
1 przesiadka
16:40
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
28 paź
RAK
17:20
Lotnisko Marrakesz-Menara
7h 10min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4 737 PLN

Informacje o trasie Marrakesz-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
9 godz. 0 min
Najszybszy lot Katowice-Marrakesz zajmuje 9 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Marrakesz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Marrakesz-Menara.
Lotniska - Marrakesz
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Marrakesz: Marrakesz-Menara (RAK)

Alternatywne trasy Katowice-Marrakesz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
8h 10min
Najniższa cena
609 PLN
Wrocław - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
7h 15min
Najniższa cena
564 PLN

Katowice - loty do:

Marrakesz - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Marrakesz to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Afryka Maroko Marrakesz Katowice - Marrakesz