Loty Afryka Maroko Marrakesz Kraków - Marrakesz

Tanie loty Kraków - Marrakesz

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Marrakesz

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Marrakesz, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
09 sty
KRK
09:15
Lotnisko Kraków Balice
7h 35min
1 przesiadka
16:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
21 sty
RAK
08:35
Lotnisko Marrakesz-Menara
8h 50min
1 przesiadka
17:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
487 PLN
Ryanair
Ryanair
20 lut
KRK
14:30
Lotnisko Kraków Balice
9h 35min
1 przesiadka
00:05
+1
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
25 lut
RAK
08:35
Lotnisko Marrakesz-Menara
8h 50min
1 przesiadka
17:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
518 PLN
Ryanair
Ryanair
13 sty
KRK
13:20
Lotnisko Kraków Balice
10h 30min
2 przesiad.
23:50
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
18 sty
RAK
12:05
Lotnisko Marrakesz-Menara
11h 00min
1 przesiadka
23:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
557 PLN
Lufthansa
Lufthansa
15 lut
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
13:55
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
22 lut
RAK
17:25
Lotnisko Marrakesz-Menara
6h 45min
1 przesiadka
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 028 PLN
Ryanair
Ryanair
11 sty
KRK
13:20
Lotnisko Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
20:10
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Ryanair
19 sty
RAK
08:30
Lotnisko Marrakesz-Menara
8h 50min
1 przesiadka
17:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
653 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 lut
KRK
07:10
Lotnisko Kraków Balice
9h 30min
1 przesiadka
16:40
RAK
Lotnisko Marrakesz-Menara
Lufthansa
22 lut
RAK
17:25
Lotnisko Marrakesz-Menara
6h 45min
1 przesiadka
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 237 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Marrakesz?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Marrakesz to listopad. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Marrakesz?
rano
Loty Kraków - Marrakesz są około 47% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Marrakesz najtaniej?
easyJet
easyJet, Lauda i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Marrakesz.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Marrakesz-Menara
Wybierz trasę Kraków Balice - Marrakesz-Menara, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Marrakesz.
KRK
Kraków Balice
RAK
Marrakesz-Menara
Kiedy najtaniej polecę do miasta Marrakesz?
38 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Marrakesz to 38 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Marrakesz-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Marrakesz
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 0 min Najszybszy lot Kraków-Marrakesz zajmuje 7 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Marrakesz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Marrakesz-Menara.
Lotniska - Marrakesz 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Marrakesz: Marrakesz-Menara (RAK)

Alternatywne trasy Kraków-Marrakesz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Marrakesz
Najkrótszy czas lotu
7h 20min
Najniższa cena
692 PLN

Kraków - loty do:

Marrakesz - loty z:

*Ceny lotów do: Marrakesz to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Afryka Maroko Marrakesz Kraków - Marrakesz