Loty Europa Włochy Rzym Szczecin - Rzym

Loty Szczecin-Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:20
Lotnisko Szczecin Goleniów
18h 35min
1 przesiadka
18:55
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
08:30
Lotnisko Rzym-Ciampino
15h 45min
1 przesiadka
00:15
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
626 PLN
Ryanair
Ryanair
SZZ
23:15
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 40min
1 przesiadka
10:55
+1
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
CIA
15:05
Lotnisko Rzym-Ciampino
7h 45min
1 przesiadka
22:50
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
882 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 50min
1 przesiadka
16:45
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
FCO
11:00
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 30min
1 przesiadka
16:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
909 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 50min
1 przesiadka
16:45
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
FCO
11:00
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 30min
1 przesiadka
16:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
909 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
07:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
9h 00min
1 przesiadka
16:45
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
FCO
10:40
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 50min
1 przesiadka
16:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 413 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
15:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
7h 45min
2 przesiad.
23:40
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
CIA
07:50
Lotnisko Rzym-Ciampino
7h 40min
2 przesiad.
15:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
2 169 PLN

Informacje o trasie Szczecin – Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Rzym
Najkrótszy czas lotu
5 godz. 25 min
Najszybszy lot Szczecin-Rzym zajmuje 5 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Rzym. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Szczecin Goleniów - Rzym-Fiumicino i Szczecin Goleniów - Rzym-Ciampino.
Lotniska - Rzym
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Rzym znajdują się 2 lotniska: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA).

Alternatywne połączenia dla trasy Szczecin - Rzym

Porównaj alternatywne loty z i do pobliskich lotnisk oraz miast, by odkryć najlepsze ceny i najbardziej dogodne godziny lotu


Porównanie cen w miastach Szczecin i Rzym

Porównaj koszt codziennych zakupów (Szczecin i Rzym)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20 PLN
Szczecin
67 PLN
Rzym
fast food
Danie w McDonald's
18 PLN
Szczecin
34,50 PLN
Rzym
Napój
0,33 l
2,67 PLN
Szczecin
7,77 PLN
Rzym
Kawa
Cappuccino
8,24 PLN
Szczecin
5,25 PLN
Rzym
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
2,01 PLN
Szczecin
6,47 PLN
Rzym

Szczecin - loty do:

Rzym - loty z:

  • Szczecin Goleniów
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Rzym Szczecin - Rzym