Loty Europa Włochy Rzym Lublin - Rzym

Loty Lublin-Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
15:20
Lotnisko Lublin
7h 35min
1 przesiadka
22:55
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
08:00
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 15min
1 przesiadka
13:15
LUZ
Lotnisko Lublin
559 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
14:30
Lotnisko Lublin
7h 35min
1 przesiadka
22:05
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
08:00
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 15min
1 przesiadka
13:15
LUZ
Lotnisko Lublin
624 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
13:45
Lotnisko Lublin
6h 40min
1 przesiadka
20:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
10:50
Lotnisko Rzym-Fiumicino
4h 00min
1 przesiadka
14:50
LUZ
Lotnisko Lublin
624 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
13:45
Lotnisko Lublin
6h 40min
1 przesiadka
20:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
10:50
Lotnisko Rzym-Fiumicino
4h 00min
1 przesiadka
14:50
LUZ
Lotnisko Lublin
624 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
13:45
Lotnisko Lublin
6h 40min
1 przesiadka
20:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
10:50
Lotnisko Rzym-Fiumicino
4h 00min
1 przesiadka
14:50
LUZ
Lotnisko Lublin
1 053 PLN
Lufthansa
Lufthansa
LUZ
13:45
Lotnisko Lublin
6h 40min
1 przesiadka
20:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
FCO
08:00
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 15min
1 przesiadka
13:15
LUZ
Lotnisko Lublin
686 PLN

Informacje o trasie Lublin – Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Rzym
Najkrótszy czas lotu
6 godz. 40 min
Najszybszy lot Lublin-Rzym zajmuje 6 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Rzym. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lublin - Rzym-Fiumicino i Lublin - Rzym-Ciampino.
Lotniska - Rzym
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Rzym znajdują się 2 lotniska: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA).

Alternatywne połączenia dla trasy Lublin - Rzym

Porównaj alternatywne loty z i do pobliskich lotnisk oraz miast, by odkryć najlepsze ceny i najbardziej dogodne godziny lotu


Porównanie cen w miastach Lublin i Rzym

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Rzym)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20,20 PLN
Lublin
67 PLN
Rzym
fast food
Danie w McDonald's
17,17 PLN
Lublin
34,65 PLN
Rzym
Napój
0,33 l
2,85 PLN
Lublin
7,80 PLN
Rzym
Kawa
Cappuccino
7,63 PLN
Lublin
5,27 PLN
Rzym
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,24 PLN
Lublin
6,50 PLN
Rzym

Lublin - loty do:

Rzym - loty z:

*Ceny lotów do miasta Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Rzym Lublin - Rzym