Znajdź tanie loty do Baltimore

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Baltimore

Informacje o cenach lotów do Baltimore, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 072 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 680 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 35min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Baltimore w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 072 zł (Warszawa Chopina – Baltimore/Washington).
Najlepsza cena za lot Polska – Baltimore w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 680 zł (Warszawa Chopina – Baltimore/Washington).
Najkrótszy lot Polska – Baltimore trwa 16h 35min (Warszawa Modlin – Baltimore/Washington).
Baltimore – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Delta oraz KLM.

Baltimore – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Baltimore, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Baltimore najtaniej?

Zazwyczaj Kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Baltimore. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 2 392 zł. Jeśli Kwiecień nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Baltimore na Listopad, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 2 401 zł.

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Baltimore są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Baltimore to niedziela. Podróżujący do miasta Baltimore w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 2 424 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Baltimore to wtorek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 5 223 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Baltimore?

Czas lotu zależy od tego, z jakiego lotniska (Polska) wylatujesz i na jakie lotnisko w regionie Baltimore przylatujesz. Na przykład lot na trasie Warszawa Chopina – Waszyngton Dulles Intl zajmuje średnio 12h 35min. Z kolei lot na trasie Kraków Balice – Waszyngton Dulles Intl zajmuje średnio 11h 30min. Pamiętaj, że zawsze szybciej jest wybrać lot bez międzylądowania, więc sprawdź na momondo, czy taka opcja jest dostępna dla Twojej trasy.

Najtańsze loty do miasta Baltimore

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Baltimore
Lotnisko Warszawa Chopina
Baltimore

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Baltimore

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl (IAD)

Ceny lotów Warszawa - Baltimore są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Waszyngton Dulles Intl. Średnia cena wynosi 3 110 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BALTIMOREKwiecień31% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Baltimore kosztują średnio 2 392 zł w miesiącu Kwiecień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BALTIMORELuty39% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Baltimore to 4 794 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BALTIMORESierpień540% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Baltimore.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Baltimore

Podróżujący wybierający się do miasta Baltimore mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Langley Falls (61 km od centrum miasta Baltimore), Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat (61 km od centrum miasta Baltimore) lub Lotnisko Waszyngton Dulles Intl (82 km od centrum miasta Baltimore), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 2 119 zł, Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Baltimore. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Baltimore — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Baltimore znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
31 sty
WAW16:00Warszawa Chopina
26h 00min
1 przesiadka
BWI18:00Baltimore/Washington
7 lut
BWI13:10Baltimore/Washington
22h 05min
2 przesiadki
WAW11:15Warszawa Chopina
1 680 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
GDN11:45Gdańsk Rębiechowo
30h 15min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
27 sty
BWI13:10Baltimore/Washington
26h 15min
1 przesiadka
GDN15:25Gdańsk Rębiechowo
1 829 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
GDN11:45Gdańsk Rębiechowo
30h 15min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
27 sty
BWI13:10Baltimore/Washington
26h 15min
1 przesiadka
GDN15:25Gdańsk Rębiechowo
1 852 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 sty
WMI01:25Warszawa Modlin
16h 35min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
15 sty
BWI13:10Baltimore/Washington
23h 10min
2 przesiadki
WMI12:20Warszawa Modlin
1 951 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sty
WMI01:25Warszawa Modlin
16h 35min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
26 sty
BWI13:10Baltimore/Washington
21h 05min
2 przesiadki
WMI10:15Warszawa Modlin
1 955 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sty
WAW03:00Warszawa Chopina
15h 00min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
26 sty
BWI13:10Baltimore/Washington
16h 15min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Chopina
2 099 zł
Znajdź podobne

Baltimore – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Baltimore w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
17 mar
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 00min
2 przesiadki
BWI19:00Baltimore/Washington
1 072 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
17h 00min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
1 077 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
17h 00min
2 przesiadki
BWI18:00Baltimore/Washington
1 090 zł
Znajdź podobne

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Baltimore

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Baltimore)

Które linie latają do miasta Baltimore?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Baltimore

Które linie latają do miasta Baltimore?

Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Baltimore najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Lufthansa, Air France, British Airways lub Scandinavian Airlines. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.

Loty Delta do miasta Baltimore

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Baltimore są Delta. Oferują one 37 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Atlanta - Hartsfield-Jackson – Baltimore, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 2 371 zł (Warszawa Chopina – Baltimore w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie Delta na 7,8 (674 opinii).

Loty British Airways do miasta Baltimore

British Airways obsługuje tygodniowo 7 lotów w kierunku Baltimore, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Charlotte Douglas – Baltimore. Ceny ofert British Airways (ocena: 6,5, 1 096 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Warszawa Chopina – Baltimore i kosztowała 2 620 zł w obie strony.


Baltimore — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena1 829 zł
Loty Kraków - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu29h 15min
Najniższa cena2 658 zł
Loty Warszawa - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena1 951 zł
Loty Wrocław - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu17h 36min
Najniższa cena3 050 zł
Loty Katowice - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu32h 40min
Najniższa cena2 735 zł
Loty Rzeszów - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena3 190 zł
Loty Berlin - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena2 095 zł
Loty Poznań - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu17h 39min
Najniższa cena5 154 zł
Loty Oslo - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu27h 25min
Najniższa cena10 385 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Baltimore


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Baltimore). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Baltimore tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Baltimore.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów do miasta Baltimore.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.