Tanie loty Szczecin - Mediolan od 150 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Mediolan-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Mediolan
Znaleziono najlepszą cenę778 złNajlepsza cena za lot Szczecin – Mediolan znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 778 zł
Najkrótszy czas lotu8h 05minNajszybszy lot Szczecin-Mediolan zajmuje 8h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Mediolan. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Mediolan-Linate, Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Bergamo Bergamo-Orio al Serio i Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Mediolan-Malpensa.
Mediolan — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Mediolan: Mediolan-Linate (LIN), Mediolan-Malpensa (MXP)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Mediolan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Szczecin – Mediolan są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Szczecin – Mediolan są najtańsze?

w południe

Loty Szczecin - Mediolan są około 26% droższe rano niż w południe.

Która trasa podróży Szczecin – Mediolan jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Bergamo Bergamo-Orio al Serio

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Bergamo Bergamo-Orio al Serio, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Mediolan.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Mediolan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Mediolan, zmieniając zakładki
Ryanair
12 lis
SZZ05:50Szczecin Goleniów
5h 45min
1 przesiadka
BGY11:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
15 lis
BGY06:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
6h 40min
1 przesiadka
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
12 lis
SZZ05:50Szczecin Goleniów
22h 05min
1 przesiadka
MXP03:55Mediolan-Malpensa
15 lis
MXP09:45Mediolan-Malpensa
30h 50min
2 przesiadki
SZZ16:35Szczecin Goleniów
Ryanair
12 lis
SZZ05:50Szczecin Goleniów
8h 05min
1 przesiadka
BGY13:55Bergamo Bergamo-Orio al Serio
15 lis
BGY01:30Bergamo Bergamo-Orio al Serio
11h 35min
1 przesiadka
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Ryanair
4 lis
SZZ06:15Szczecin Goleniów
25h 00min
1 przesiadka
BGY07:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
7 lis
BGY01:30Bergamo Bergamo-Orio al Serio
9h 20min
1 przesiadka
SZZ09:50Szczecin Goleniów
Ryanair
12 lis
SZZ05:50Szczecin Goleniów
24h 40min
1 przesiadka
MXP06:30Mediolan-Malpensa
15 lis
MXP05:10Mediolan-Malpensa
7h 55min
1 przesiadka
SZZ13:05Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
12 lis
SZZ12:40Szczecin Goleniów
26h 25min
2 przesiadki
MXP15:05Mediolan-Malpensa
15 lis
MXP05:10Mediolan-Malpensa
7h 55min
1 przesiadka
SZZ13:05Szczecin Goleniów

Znajdź oferty lotu last-minute Szczecin – Mediolan

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Szczecin – Mediolan
Ryanair
29 paź
SZZ19:25Szczecin Goleniów
13h 10min
1 przesiadka
BGY08:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
5 lis
BGY08:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
27h 50min
2 przesiadki
SZZ11:55Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
29 paź
SZZ19:25Szczecin Goleniów
23h 10min
1 przesiadka
MXP18:35Mediolan-Malpensa
5 lis
MXP16:15Mediolan-Malpensa
19h 40min
1 przesiadka
SZZ11:55Szczecin Goleniów
Ryanair
29 paź
SZZ19:25Szczecin Goleniów
11h 15min
1 przesiadka
MXP06:40Mediolan-Malpensa
5 lis
MXP03:10Mediolan-Malpensa
32h 45min
2 przesiadki
SZZ11:55Szczecin Goleniów
Ryanair
29 paź
SZZ19:25Szczecin Goleniów
13h 10min
1 przesiadka
BGY08:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
5 lis
BGY10:55Bergamo Bergamo-Orio al Serio
25h 00min
1 przesiadka
SZZ11:55Szczecin Goleniów
Ryanair
31 paź
SZZ16:30Szczecin Goleniów
28h 10min
1 przesiadka
BGY20:40Bergamo Bergamo-Orio al Serio
4 lis
BGY07:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
22h 50min
1 przesiadka
SZZ06:15Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
31 paź
SZZ16:00Szczecin Goleniów
28h 40min
3 przesiadki
BGY20:40Bergamo Bergamo-Orio al Serio
4 lis
BGY07:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
22h 50min
1 przesiadka
SZZ06:15Szczecin Goleniów

  • Szczecin Goleniów – Mediolan – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Szczecin Goleniów – Mediolan wynosi ok. 965,5 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 5h 45min.


Alternatywne trasy Szczecin-Mediolan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena39 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena71 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena79 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena118 zł
Loty Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena197 zł

Podobne loty: Szczecin – Mediolan

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Szczecin – Mediolan