Punta Cana – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Punta Cana – informacje o lotach

Punta Cana – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 655 zł

Najlepsza cena w obie strony

2 713 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 10min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Punta Cana w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 655 zł (Warszawa Modlin – Punta Cana).
Najlepsza cena za lot Polska – Punta Cana w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 2 713 zł (Warszawa Chopina – Punta Cana).
Najkrótszy lot Polska – Punta Cana trwa 16h 10min (Warszawa Chopina – Punta Cana).
Punta Cana – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Lufthansa, Air France oraz Air Europa.

Najtańsze loty do miasta Punta Cana

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Punta Cana
Lotnisko Warszawa Chopina
Punta Cana

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Punta Cana

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Punta Cana (PUJ)

Ceny lotów Warszawa - Punta Cana są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Punta Cana. Średnia cena wynosi 3 544 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PUNTA CANAMarzec45% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Punta Cana kosztują średnio 1 932 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PUNTA CANAGrudzień58% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Punta Cana to 5 586 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PUNTA CANAMarzec752% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Punta Cana w miesiącu Marzec

Punta Cana — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Użytkownicy rezerwujący loty Luksemburg – Punta Cana znaleźli oferty o 88% tańsze od średnich cen lotów do miasta Punta Cana. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Nasze dane pokazują, że Marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Punta Cana. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 1 932 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Marzec, Styczeń to także dobry moment na lot Polska - Punta Cana. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 704 zł.

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Punta Cana na 50 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 3 544 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Punta Cana w cenie już od 2 713 zł.

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Punta Cana. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 3 323 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest poniedziałek, można oczekiwać, że lot Polska - Punta Cana wyniesie około 3 727 zł.

Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Punta Cana. Ceny lotów Polska – Punta Cana o tej porze dnia zaczynają się już od 3 335 zł. W południe to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 4 052 zł.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Punta Cana, rozważ Lotnisko La Romana, Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas lub Lotnisko Nagua Samaná El Catey.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 3 106 zł, Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Punta Cana. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.Punta Cana — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Punta Cana znalezione przez użytkowników momondo.

Które linie latają do miasta Punta Cana?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Punta Cana

Które linie latają do miasta Punta Cana?

TAP AIR PORTUGAL, Air France, Lufthansa i Air Canada to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Punta Cana. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Punta Cana nie powinno stanowić problemu.

Loty SWISS do miasta Punta Cana

SWISS oferuje 1 lot w kierunku Punta Cana tygodniowo. Najpopularniejszym miastem wylotu jest Frankfurt nad Menem, a najtańszy bilet w obie strony (Warszawa Chopina – Punta Cana) znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin na momondo kosztował 3 383 zł. Linie SWISS mają średnią ocenę 8,4 na podstawie 134 opinii użytkowników.

Loty Air France do miasta Punta Cana

Air France obsługuje tygodniowo 3 loty w kierunku Punta Cana, są to więc chętnie wybierane linie, szczególnie jeśli chodzi o trasę Paryż Charles de Gaulle – Punta Cana. Ceny ofert Air France (ocena: 7,7, 168 opinii) różnią się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najlepsza oferta znaleziona na momondo dotyczyła trasy Kraków Balice – Punta Cana i kosztowała 2 475 zł w obie strony.


Punta Cana — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena2 713 zł
Loty Kraków - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena3 088 zł
Loty Wrocław - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena3 061 zł
Loty Katowice - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena3 195 zł
Loty Poznań - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena3 141 zł
Loty Gdańsk - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena3 114 zł
Loty Madryt - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena2 200 zł
Loty Berlin - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena2 735 zł
Loty Chicago - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu4h 38min
Najniższa cena3 436 zł
Loty Lizbona - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena3 552 zł
Loty Paryż - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena3 498 zł
Loty Wiedeń - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena3 221 zł
Loty Barcelona - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu27h 05min
Najniższa cena3 659 zł
Loty Londyn - Punta Cana
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena3 703 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Punta Cana


Loty do innych miast: Dominikana

Punta Cana to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta Punta Cana.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Punta Cana, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Punta Cana.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów do miasta Punta Cana.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.