Loty Karaiby Dominikana Punta Cana

Punta Cana – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Nowy Jork (NYC)
Punta Cana (PUJ)
pt. 22.01.
pt. 29.01.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Punta Cana

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Punta Cana
W tym momencie nie dysponujemy danymi dla tej trasy, wybierz inne lotnisko wylotu

Punta Cana — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Punta Cana?

Użytkownicy rezerwujący loty Miami – Punta Cana znaleźli oferty o 76% tańsze od średnich cen lotów do miasta Punta Cana. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Punta Cana najtaniej?

Nasze dane pokazują, że wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Punta Cana. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 2 643 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na wrzesień, marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Punta Cana. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 2 680 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Punta Cana?

Najtańsze loty do miasta Punta Cana podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 3 157 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Punta Cana można znaleźć również w innym przedziale czasowym. Użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Punta Cana już od 2 172 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Punta Cana są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Punta Cana jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 2 776 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest poniedziałek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Punta Cana wynosi wtedy 3 119 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Punta Cana są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Punta Cana jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 761 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, w południe to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 3 184 zł. Ceny lotów Punta Cana – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Czy w pobliżu miasta Punta Cana znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Punta Cana, rozważ Lotnisko La Romana, Lotnisko Santo Domingo Aeropuerto Internacional Las Américas lub Lotnisko Nagua Samaná El Catey.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Punta Cana?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 2 858 zł, Lotnisko Punta Cana jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Punta Cana. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Punta Cana — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Punta Cana znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
22 maj
30h 55min
Kraków Balice
30h 55min
1 przesiadka
18:35
Punta Cana
29 maj
12:00
Punta Cana
15h 40min
1 przesiadka
03:40
Kraków Balice
2 362 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 kwi
33h 15min
Warszawa Lotnisko Chopina
33h 15min
2 przesiadki
15:15
Punta Cana
30 kwi
10:40
Punta Cana
15h 45min
2 przesiadki
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
2 374 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 kwi
33h 15min
Warszawa Lotnisko Chopina
33h 15min
2 przesiadki
15:15
Punta Cana
23 kwi
10:40
Punta Cana
15h 45min
2 przesiadki
02:25
Warszawa Lotnisko Chopina
2 389 zł
Znajdź podobne
Air Canada
1 maj
35h 35min
Kraków Balice
35h 35min
2 przesiadki
16:35
Punta Cana
8 maj
09:50
Punta Cana
16h 50min
2 przesiadki
02:40
Kraków Balice
2 422 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 mar
35h 05min
Warszawa Lotnisko Chopina
35h 05min
2 przesiadki
13:25
Punta Cana
14 mar
09:30
Punta Cana
18h 15min
2 przesiadki
03:45
Warszawa Lotnisko Chopina
2 404 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 mar
34h 05min
Warszawa Lotnisko Chopina
34h 05min
2 przesiadki
13:25
Punta Cana
21 mar
09:30
Punta Cana
19h 25min
2 przesiadki
04:55
Warszawa Lotnisko Chopina
2 441 zł
Znajdź podobne

Punta Cana – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Punta Cana, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
1 lut
14h 05min
Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
16:55
Punta Cana
1 159 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lut
14h 05min
Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
16:55
Punta Cana
1 196 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
14h 05min
Warszawa Lotnisko Chopina
14h 05min
1 przesiadka
16:55
Punta Cana
1 234 zł
Znajdź podobne


Loty do innych miast: Dominikana

Punta Cana to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
Loty Karaiby Dominikana Punta Cana
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza