Loty Europa Węgry Budapeszt Wrocław - Budapeszt

Tanie loty Wrocław - Budapeszt

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Budapeszt-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Budapeszt
Znaleziono najlepszą cenę 1 655 zł Najlepsza cena za lot Wrocław – Budapeszt znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 655 zł
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 15 min Najszybszy lot Wrocław-Budapeszt zajmuje 3 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Budapeszt. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc.
Lotniska - Budapeszt 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Budapeszt: Budapeszt Budapest Liszt Ferenc (BUD)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Budapeszt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Budapeszt to marzec. Najdroższa pora to czerwiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Budapeszt?
po południu
Loty Wrocław - Budapeszt są około 23% droższe w południe niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Budapeszt najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Budapeszt.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Budapeszt.
WRO
Wrocław-Strachowice
BUD
Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Kiedy najtaniej polecę do miasta Budapeszt?
45 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Budapeszt to 45 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Budapeszt

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Budapeszt, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
16 mar
12:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 05min
1 przesiadka
BUD
18:35
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Wizz Air
19 mar
07:10
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
11h 15min
1 przesiadka
WRO
18:25
Lotnisko Wrocław-Strachowice
417 zł
Lufthansa
Lufthansa
16 mar
18:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 00min
1 przesiadka
BUD
00:25
+1
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
29 mar
08:15
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
3h 55min
1 przesiadka
WRO
12:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
484 zł
Lufthansa
Lufthansa
28 mar
08:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
BUD
14:50
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
29 mar
08:15
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
3h 55min
1 przesiadka
WRO
12:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
508 zł
Lufthansa
Lufthansa
16 mar
18:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 00min
1 przesiadka
BUD
00:25
+1
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
29 mar
08:15
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
3h 55min
1 przesiadka
WRO
12:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
484 zł
Lufthansa
Lufthansa
28 mar
08:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
BUD
14:50
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
29 mar
08:15
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
3h 55min
1 przesiadka
WRO
12:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
508 zł
Lufthansa
Lufthansa
03 sie
19:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 35min
1 przesiadka
BUD
01:40
+1
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
06 sie
08:05
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
6h 25min
1 przesiadka
WRO
14:30
Lotnisko Wrocław-Strachowice
611 zł

Alternatywne trasy Wrocław-Budapeszt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
99 zł
Loty Katowice - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
325 zł
Loty Kraków - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
373 zł
Loty Wrocław - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
417 zł
Loty Zielona Góra - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
8h 15min
Najniższa cena
603 zł
Loty Kraków - Debreczyn
Najkrótszy czas lotu
4h 20min
Najniższa cena
1 123 zł
Zobacz więcej

Wrocław - loty do:

Budapeszt - loty z:


Loty do innych miast: Węgry

Budapeszt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Budapeszt to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Węgry Budapeszt Wrocław - Budapeszt