Tanie loty Katowice - Madryt od 146 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 9.12
czw 16.12

Informacje o trasie Madryt-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Madryt
Znaleziono najlepszą cenę1 009 złNajlepsza cena za lot Katowice – Madryt znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 009 zł
Najkrótszy czas lotu7h 00minNajszybszy lot Katowice-Madryt zajmuje 7h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Madryt. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Madryt-Barajas.
Madryt — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Madryt: Madryt-Barajas (MAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Madryt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Madryt są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Madryt to Luty. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Madryt są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Katowice – Madryt są najtańsze?

rano

Loty Katowice - Madryt są około 27% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Madryt?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Madryt.

Która trasa podróży Katowice – Madryt jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Madryt-Barajas

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Madryt-Barajas, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Madryt.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Madryt?

47 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Madryt to 47 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Madryt

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Madryt, zmieniając zakładki
Ryanair
27 gru
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
14h 10min
1 przesiadka
MAD06:55Madryt-Barajas
29 gru
MAD01:15Madryt-Barajas
8h 55min
1 przesiadka
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
14 sty
KTW13:30Katowice-Pyrzowice
15h 25min
1 przesiadka
MAD04:55Madryt-Barajas
16 sty
MAD17:00Madryt-Barajas
16h 45min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
15 gru
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
8h 55min
1 przesiadka
MAD10:40Madryt-Barajas
21 gru
MAD13:35Madryt-Barajas
16h 05min
1 przesiadka
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 sty
KTW13:30Katowice-Pyrzowice
24h 05min
1 przesiadka
MAD13:35Madryt-Barajas
16 sty
MAD08:00Madryt-Barajas
25h 45min
1 przesiadka
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
14 kwi
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
4h 50min
1 przesiadka
MAD13:45Madryt-Barajas
28 kwi
MAD04:30Madryt-Barajas
9h 20min
1 przesiadka
KTW13:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
18 gru
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
30h 45min
2 przesiadki
MAD08:10Madryt-Barajas
22 sty
MAD08:05Madryt-Barajas
25h 15min
1 przesiadka
KTW09:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Madryt w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Madryt w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
18 gru
KTW06:50Katowice-Pyrzowice
31h 10min
2 przesiadki
MAD14:00Madryt-Barajas
Ryanair
24 maj
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
MAD17:35Madryt-Barajas
Kilka linii lotniczych
31 gru
KTW01:10Katowice-Pyrzowice
36h 25min
2 przesiadki
MAD13:35Madryt-Barajas

Znajdź oferty lotu last-minute Katowice – Madryt

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Katowice – Madryt
Ryanair
13 gru
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
7h 00min
1 przesiadka
MAD18:20Madryt-Barajas
18 gru
MAD16:20Madryt-Barajas
19h 55min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 gru
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
24h 10min
1 przesiadka
MAD12:25Madryt-Barajas
12 gru
MAD08:00Madryt-Barajas
26h 30min
2 przesiadki
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 gru
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
7h 00min
1 przesiadka
MAD18:20Madryt-Barajas
18 gru
MAD16:20Madryt-Barajas
19h 55min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 gru
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
20h 45min
2 przesiadki
MAD08:05Madryt-Barajas
18 gru
MAD16:20Madryt-Barajas
19h 55min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 gru
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
34h 10min
2 przesiadki
MAD12:10Madryt-Barajas
12 gru
MAD08:00Madryt-Barajas
26h 30min
2 przesiadki
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 gru
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
24h 40min
1 przesiadka
MAD12:00Madryt-Barajas
18 gru
MAD01:35Madryt-Barajas
34h 40min
2 przesiadki
KTW12:15Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Madryt

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Madryt z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 374 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 502 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
LOT
CenaOd 516 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Madryt-Barajas oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Madryt-Barajas, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, LOT, i Ryanair.

  • Katowice-Pyrzowice – Madryt-Barajas – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Madryt-Barajas zajmuje ok. 2072,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 50min.


Alternatywne trasy Katowice-Madryt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Madryt
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena207 zł
Loty Kraków - Madryt
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena236 zł
Loty Wrocław - Madryt
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena281 zł
Loty Poznań - Madryt
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena256 zł
Loty Gdańsk - Madryt
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena228 zł
Loty Rzeszów - Madryt
Najkrótszy czas lotu18h 40min
Najniższa cena675 zł
Loty Łódź - Madryt
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena602 zł
Loty Lublin - Madryt
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena277 zł
Loty Szczecin - Madryt
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena321 zł

Podobne loty: Katowice – Madryt

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Madryt