Szarm el-Szejk – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Najtańsze loty do miasta Szarm el-Szejk

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Szarm el-Szejk
Warszawa
Szarm el-Szejk

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Szarm el-Szejk

Warszawa (WAW) - Hurghada (HRG)

Ceny lotów Warszawa - Szarm el-Szejk są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Hurghada. Średnia cena wynosi 1 465 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZARM EL-SZEJKmarzec21% tańszyLoty Warszawa - Szarm el-Szejk kosztują średnio 1 237 zł w miesiącu marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZARM EL-SZEJKkwiecień32% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Szarm el-Szejk to 2 053 zł w miesiącu kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SZARM EL-SZEJKgrudzień261% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Szarm el-Szejk w miesiącu grudzień

Szarm el-Szejk — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Szarm el-Szejk?

    433 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Kair – Szarm el-Szejk w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 70% tańsza od większości ofert lotów do miasta Szarm el-Szejk. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Szarm el-Szejk najtaniej?

    Zazwyczaj marzec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Szarm el-Szejk. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 237 zł. Nasze dane pokazują, że listopad to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Szarm el-Szejk. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 1 310 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Szarm el-Szejk?

    Najtańsze loty do miasta Szarm el-Szejk podróżni rezerwują na 0 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 1 557 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Szarm el-Szejk w cenie już od 700 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Szarm el-Szejk są najtańsze?

    Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Szarm el-Szejk jest wtorek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 1 289 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Szarm el-Szejk to czwartek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 295 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Szarm el-Szejk są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Szarm el-Szejk jest w południe – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 341 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 630 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Szarm el-Szejk znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Szarm el-Szejk, rozważ Lotnisko Hurghada.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Szarm el-Szejk?

    Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Szarm el-Szejk jest Lotnisko Szarm el-Szejk Ophira ze średnią ceną 1 420 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Szarm el-Szejk — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Szarm el-Szejk znalezione przez użytkowników momondo.
Turkish Airlines
3 wrz
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
7h 00min
1 przesiadka
SSH22:35Szarm el-Szejk Ophira
10 wrz
SSH20:40Szarm el-Szejk Ophira
8h 15min
1 przesiadka
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 252 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 sie
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
SSH22:35Szarm el-Szejk Ophira
7 wrz
SSH23:30Szarm el-Szejk Ophira
14h 30min
1 przesiadka
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 225 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sie
KRK02:10Kraków Balice
14h 20min
2 przesiadki
SSH16:30Szarm el-Szejk Ophira
4 wrz
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
11h 35min
1 przesiadka
KRK04:40Kraków Balice
1 272 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sie
KRK12:35Kraków Balice
18h 35min
2 przesiadki
SSH07:10Szarm el-Szejk Ophira
28 sie
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
11h 35min
1 przesiadka
KRK04:40Kraków Balice
1 264 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sie
KRK08:40Kraków Balice
22h 30min
1 przesiadka
SSH07:10Szarm el-Szejk Ophira
28 sie
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
11h 35min
1 przesiadka
KRK04:40Kraków Balice
1 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 sie
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
16h 30min
1 przesiadka
SSH18:00Szarm el-Szejk Ophira
15 sie
SSH08:25Szarm el-Szejk Ophira
23h 45min
1 przesiadka
KTW08:10Katowice-Pyrzowice
1 073 zł
Znajdź podobne

Szarm el-Szejk – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Szarm el-Szejk w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Turkish Airlines.
Turkish Airlines
1 wrz
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
SSH22:35Szarm el-Szejk Ophira
Kilka linii lotniczych
30 sie
WRO11:20Wrocław-Strachowice
7h 55min
1 przesiadka
SSH19:15Szarm el-Szejk Ophira
Kilka linii lotniczych
30 sie
WRO08:40Wrocław-Strachowice
12h 15min
2 przesiadki
SSH20:55Szarm el-Szejk Ophira
1 019 zł
Znajdź podobne

Szarm el-Szejk — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena727 zł
Loty Kraków - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena1 272 zł
Loty Katowice - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena1 349 zł
Loty Wrocław - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena3 196 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Szarm el-Szejk