Cheap flights z Kraków do Szarm el-Szejk from 295 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 28.9
śr. 5.10

Informacje o trasie Szarm el-Szejk-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Szarm el-Szejk

Znaleziono najlepszą cenę

295 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Szarm el-Szejk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Szarm el-Szejk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 295 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Szarm el-Szejk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 447 zł.
Najszybszy lot Kraków-Szarm el-Szejk zajmuje 7h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Szarm el-Szejk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Szarm el-Szejk Ophira.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Szarm el-Szejk: Szarm el-Szejk Ophira (SSH)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Szarm el-Szejk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Szarm el-Szejk są najtańsze?

Styczeń. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Szarm el-Szejk to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Szarm el-Szejk są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Szarm el-Szejk są najtańsze?

po południu. Loty Kraków - Szarm el-Szejk są około 48% droższe rano niż po południu.

Która trasa podróży Kraków – Szarm el-Szejk jest najtańsza?

Kraków Balice - Szarm el-Szejk Ophira. Wybierz trasę Kraków Balice - Szarm el-Szejk Ophira, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Szarm el-Szejk.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Szarm el-Szejk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Szarm el-Szejk, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 lis
KRK07:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
19 lis
SSH17:35Szarm el-Szejk Ophira
18h 00min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
Wizz Air
12 lis
KRK07:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
19 lis
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 00min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lis
KRK08:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH16:30Szarm el-Szejk Ophira
15 lis
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 55min
2 przesiadki
KRK14:00Kraków Balice
Wizz Air
5 lis
KRK08:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH16:30Szarm el-Szejk Ophira
12 lis
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 00min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lis
KRK08:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH16:30Szarm el-Szejk Ophira
12 lis
SSH17:35Szarm el-Szejk Ophira
18h 30min
2 przesiadki
KRK12:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 lis
KRK07:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
19 lis
SSH17:35Szarm el-Szejk Ophira
18h 30min
2 przesiadki
KRK12:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Szarm el-Szejk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Szarm el-Szejk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i easyJet.
Kilka linii lotniczych
7 lis
KRK04:45Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
Wizz Air
26 paź
KRK16:05Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
SSH12:55Szarm el-Szejk Ophira
easyJet
15 lis
KRK10:50Kraków Balice
20h 15min
2 przesiadki
SSH07:05Szarm el-Szejk Ophira

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Szarm el-Szejk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Szarm el-Szejk
Kilka linii lotniczych
1 paź
KRK16:05Kraków Balice
22h 05min
1 przesiadka
SSH14:10Szarm el-Szejk Ophira
8 paź
SSH16:35Szarm el-Szejk Ophira
15h 30min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
1 980 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
KRK14:25Kraków Balice
28h 55min
2 przesiadki
SSH19:20Szarm el-Szejk Ophira
10 paź
SSH15:15Szarm el-Szejk Ophira
20h 40min
2 przesiadki
KRK11:55Kraków Balice
2 130 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 wrz
KRK12:35Kraków Balice
42h 15min
2 przesiadki
SSH06:50Szarm el-Szejk Ophira
5 paź
SSH07:45Szarm el-Szejk Ophira
21h 05min
1 przesiadka
KRK04:50Kraków Balice
4 395 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 paź
KRK11:05Kraków Balice
29h 20min
2 przesiadki
SSH16:25Szarm el-Szejk Ophira
8 paź
SSH08:30Szarm el-Szejk Ophira
11h 55min
1 przesiadka
KRK20:25Kraków Balice
2 294 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 wrz
KRK02:10Kraków Balice
20h 00min
2 przesiadki
SSH22:10Szarm el-Szejk Ophira
6 paź
SSH15:15Szarm el-Szejk Ophira
16h 05min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
2 401 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 wrz
KRK12:35Kraków Balice
42h 15min
2 przesiadki
SSH06:50Szarm el-Szejk Ophira
5 paź
SSH07:45Szarm el-Szejk Ophira
48h 55min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
5 286 zł
Znajdź podobne

Loty SWISS: Kraków – Szarm el-Szejk

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Kraków – Szarm el-Szejk
SWISS
28 wrz
KRK12:35Kraków Balice
42h 15min
2 przesiadki
SSH06:50Szarm el-Szejk Ophira
5 paź
SSH07:45Szarm el-Szejk Ophira
21h 05min
1 przesiadka
KRK04:50Kraków Balice
4 395 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 wrz
KRK12:35Kraków Balice
42h 15min
2 przesiadki
SSH06:50Szarm el-Szejk Ophira
5 paź
SSH07:45Szarm el-Szejk Ophira
48h 55min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
5 286 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 wrz
KRK12:35Kraków Balice
42h 15min
2 przesiadki
SSH06:50Szarm el-Szejk Ophira
14 paź
SSH07:55Szarm el-Szejk Ophira
24h 45min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
9 212 zł
Znajdź podobne

Loty Wizz Air: Kraków – Szarm el-Szejk

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Kraków – Szarm el-Szejk
Wizz Air
12 lis
KRK07:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
19 lis
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 00min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
Wizz Air
5 lis
KRK08:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH16:30Szarm el-Szejk Ophira
12 lis
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 00min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
Wizz Air
10 gru
KRK07:35Kraków Balice
7h 55min
1 przesiadka
SSH15:30Szarm el-Szejk Ophira
20 gru
SSH17:05Szarm el-Szejk Ophira
20h 00min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Szarm el-Szejk Ophira oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Szarm el-Szejk Ophira, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Air Cairo.

  • Kraków Balice – Szarm el-Szejk Ophira – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Szarm el-Szejk Ophira wynosi ok. 2746,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 7h 55min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Kraków-Szarm el-Szejk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kair
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena1 331 zł
Loty Warszawa - Szarm el-Szejk
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena624 zł
Loty Warszawa - Hurghada
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 171 zł
Loty Kraków - Kair
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena1 409 zł
Loty Kraków - Hurghada
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena1 423 zł
Loty Katowice - Hurghada
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena1 283 zł
Loty Wrocław - Hurghada
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena1 171 zł
Loty Gdańsk - Hurghada
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena1 612 zł
Loty Gdańsk - Kair
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena1 447 zł
Loty Warszawa - Marsa Alam
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena1 355 zł
Loty Poznań - Hurghada
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena2 241 zł
Loty Katowice - Kair
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 510 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Szarm el-Szejk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Szarm el-Szejk

Loty do innych miast: Egipt

Szarm el-Szejk to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Szarm el-Szejk. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Szarm el-Szejk na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Szarm el-Szejk dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Szarm el-Szejk, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.