Tanie loty Poznań - Nicea

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Nicea-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Nicea
Najkrótszy czas lotu 6 godz. 10 min Najszybszy lot Poznań-Nicea zajmuje 6 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Nicea. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Nicea Côte d'Azur.
Lotniska - Nicea 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Nicea: Nicea Côte d'Azur (NCE)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Nicea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Nicea to listopad. Najdroższa pora to październik.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Nicea?
wieczorem
Loty Poznań - Nicea są około 30% droższe po południu niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Nicea najtaniej?
easyJet
easyJet, Ryanair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Nicea.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Nicea Côte d'Azur
Wybierz trasę Poznań Ławica - Nicea Côte d'Azur, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Nicea.
POZ
Poznań Ławica
NCE
Nicea Côte d'Azur
Kiedy najtaniej polecę do miasta Nicea?
24 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Nicea to 24 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Nicea

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Nicea, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
05 mar
13:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 10min
1 przesiadka
NCE
20:05
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
08 mar
08:40
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
8h 20min
1 przesiadka
POZ
17:00
Lotnisko Poznań Ławica
513 zł
Ryanair
Ryanair
20 mar
08:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
8h 55min
1 przesiadka
NCE
16:55
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Ryanair
22 mar
12:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
9h 35min
1 przesiadka
POZ
22:10
Lotnisko Poznań Ławica
536 zł
Lufthansa
Lufthansa
27 maj
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 35min
1 przesiadka
NCE
15:50
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
03 cze
20:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
5h 05min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
586 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 kwi
16:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
NCE
00:50
+1
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
13 kwi
12:20
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
3h 55min
1 przesiadka
POZ
16:15
Lotnisko Poznań Ławica
1 061 zł
Lufthansa
Lufthansa
27 maj
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 35min
1 przesiadka
NCE
15:50
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
03 cze
20:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
5h 05min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
586 zł
Lufthansa
Lufthansa
19 cze
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
7h 35min
1 przesiadka
NCE
15:50
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
23 cze
20:35
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
5h 05min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
733 zł

Alternatywne trasy Poznań-Nicea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Lyon
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
498 zł
Gdańsk - Nicea
Najkrótszy czas lotu
4h 40min
Najniższa cena
532 zł
Zielona Góra - Nicea
Najkrótszy czas lotu
27h 05min
Najniższa cena
2 646 zł

Poznań - loty do:

Nicea - loty z:

*Ceny lotów do: Nicea to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.