Loty Katowice-Nicea

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Nicea

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Nicea, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
28 wrz
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
19:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
13 paź
NCE
08:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
6h 35min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
538 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 wrz
KTW
20:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
01:00
+1
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
14 wrz
NCE
08:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
6h 35min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
595 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 sie
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
19:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
11 sie
NCE
21:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
4h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
701 PLN
Lufthansa
Lufthansa
08 wrz
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
19:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
11 wrz
NCE
10:40
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
3h 55min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
754 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 sie
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
19:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
14 sie
NCE
10:40
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
3h 55min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
785 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 sie
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
19:50
NCE
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
Lufthansa
11 sie
NCE
21:00
Lotnisko Nicea Côte d'Azur
4h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
701 PLN

Informacje o trasie Nicea-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Nicea
Najkrótszy czas lotu
4 godz. 40 min
Najszybszy lot Katowice-Nicea zajmuje 4 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Nicea. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Nicea Côte d'Azur.
Lotniska - Nicea
1 lotnisko
W pobliżu miasta Nicea znajduje się 1 lotnisko: Nicea Côte d'Azur (NCE).

Alternatywne trasy Katowice-Nicea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Lyon
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
504 PLN
Kraków - Nicea
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
284 PLN
Wrocław - Lyon
Najkrótszy czas lotu
5h 30min
Najniższa cena
781 PLN
Wrocław - Nicea
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
595 PLN
Katowice - Lyon
Najkrótszy czas lotu
3h 50min
Najniższa cena
607 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

  • Nicea Côte d'Azur
  • Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże
  • Francja
  • Europa

Nicea - loty z:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Nicea to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.