Tanie loty na trasie Rosja – Polska od 135 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Rosja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rosja-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Rosja-Polska zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośredniepon i śrBezpośrednie loty Rosja-Polska – poniedziałek i środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Aeroflot.

Jak znaleźć najtańsze loty Rosja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Rosja – Polska?

Finnair

Aeroflot, Finnair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Rosja-Polska.

Która trasa podróży Rosja – Polska jest najtańsza?

Moskwa-Wnukowo - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Moskwa-Wnukowo - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rosja - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rosja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rosja - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
29 mar
VKO16:40Moskwa-Wnukowo
22h 05min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
3 kwi
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
11h 30min
1 przesiadka
VKO15:00Moskwa-Wnukowo
LOT
20 lut
SVO09:20Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
26 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
KLM
15 mar
SVO13:55Moskwa-Szeremietiewo
7h 30min
1 przesiadka
WAW21:25Warszawa Lotnisko Chopina
24 mar
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
1 przesiadka
SVO11:00Moskwa-Szeremietiewo
Austrian Airlines
2 kwi
DME09:50Moskwa Domodedovo
5h 45min
1 przesiadka
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
9 kwi
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
27h 35min
1 przesiadka
DME08:00Moskwa Domodedovo
Lufthansa
15 kwi
DME09:20Moskwa Domodedovo
9h 50min
1 przesiadka
GDN19:10Gdańsk Rębiechowo
17 kwi
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
7h 55min
1 przesiadka
DME18:30Moskwa Domodedovo
Finnair
24 maj
SVO09:35Moskwa-Szeremietiewo
5h 45min
1 przesiadka
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
26 maj
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
SVO14:20Moskwa-Szeremietiewo

Znajdź najtańsze oferty lotów Rosja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rosja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
27 mar
VKO16:40Moskwa-Wnukowo
22h 05min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
28 lut
VKO12:45Moskwa-Wnukowo
25h 15min
2 przesiadki
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
29 mar
VKO16:40Moskwa-Wnukowo
22h 05min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rosja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rosja – Polska
LOT
23 sty
SVO09:20Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
Austrian Airlines
28 sty
DME03:00Moskwa Domodedovo
27h 35min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
1 przesiadka
DME07:45Moskwa Domodedovo
Aeroflot
27 sty
SVO06:50Moskwa-Szeremietiewo
2h 25min
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO13:50Moskwa-Szeremietiewo
Lufthansa
23 sty
DME11:15Moskwa Domodedovo
8h 30min
1 przesiadka
WAW19:45Warszawa Lotnisko Chopina
19 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 45min
1 przesiadka
DME14:45Moskwa Domodedovo
Kilka linii lotniczych
28 sty
SVO11:15Moskwa-Szeremietiewo
7h 55min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
7h 10min
1 przesiadka
SVO18:55Moskwa-Szeremietiewo
KLM
26 sty
SVO00:30Moskwa-Szeremietiewo
8h 30min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
7h 10min
1 przesiadka
SVO18:55Moskwa-Szeremietiewo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Rosja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Rosja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aeroflot
CenaOd 651 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
LOT
CenaOd 719 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Finnair
CenaOd 763 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6

Loty Turkish Airlines: Rosja – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Rosja – Polska
Turkish Airlines
29 sty
VKO21:40Moskwa-Wnukowo
17h 25min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
4 lut
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 10min
1 przesiadka
VKO16:40Moskwa-Wnukowo
1 016 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
28 sty
VKO08:00Moskwa-Wnukowo
7h 05min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
31 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
1 przesiadka
VKO05:05Moskwa-Wnukowo
1 027 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 lut
VKO21:40Moskwa-Wnukowo
17h 25min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
13 lut
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
VKO21:50Moskwa-Wnukowo
1 035 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Rosja – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Rosja – Polska
LOT
20 lut
SVO09:20Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
26 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
LOT
5 mar
SVO09:20Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
8 mar
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo
LOT
30 sty
SVO16:15Moskwa-Szeremietiewo
2h 20min
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 lut
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 15min
SVO06:30Moskwa-Szeremietiewo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rosja – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rosja – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT i Aeroflot.


Alternatywne trasy Rosja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Moskwa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena547 zł
Loty Sankt Petersburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena833 zł
Loty Moskwa - Kraków
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena738 zł
Loty Moskwa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena766 zł
Loty Nowosybirsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena1 623 zł
Loty Omsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu49h 35min
Najniższa cena1 765 zł
Loty Krasnojarsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena2 349 zł
Loty Rostów nad Donem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 00min
Najniższa cena1 095 zł
Loty Moskwa - Poznań
Najkrótszy czas lotu23h 30min
Najniższa cena948 zł
Loty Kaliningrad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena778 zł
Loty Chabarowsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 05min
Najniższa cena2 261 zł

Loty podobne do tych na trasie Rosja – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rosja – Polska