Tanie loty z: Kraków

Szukaj, porównuj i rezerwuj loty krajowe i międzynarodowe z: Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Popularne kierunki lotów z miasta Kraków

Najczęściej wyszukiwane, najtańsze i najkrótsze loty z miasta Kraków
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena73 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena101 zł
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena160 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena160 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena110 zł
Loty Kraków - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena1 882 zł
Loty Kraków - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena183 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena119 zł
Loty Kraków - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena393 zł
Loty Kraków - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena73 zł
Loty Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena206 zł
Loty Kraków - Cagliari
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena306 zł
Loty Kraków - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena365 zł
Loty Kraków - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena101 zł
Loty Kraków - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena439 zł
Loty Kraków - Tirana
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena576 zł
Loty Kraków - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena557 zł
Loty Kraków - Chicago
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 951 zł
Loty Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena297 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena233 zł

Często zadawane pytania o loty z miasta Kraków

Według naszych danych najtańsze loty z miasta Kraków są aktualnie oferowane przez linie British Airways, Ryanair i Regiojet. Ceny lotów linii British Airways na trasie Kraków – Leeds zaczynają się już od 6 zł, loty Ryanair na trasie Kraków – Lotnisko Sztokholm-Skavsta kosztują ok. 8 zł, a loty Regiojet na trasie Kraków – Wiedeń można kupić w cenie od 9 zł.

Najtańszym znalezionym na momondo połączeniem do miasta Ostrawa jest lot z miasta Kraków za 5 zł. Ceny mogą różnić się w zależności od wybranej linii lotniczej czy terminu, jednak średnio na trasie Kraków – Ostrawa wynoszą ok. 5 zł.

Najwięcej lotów z miasta Kraków jest dostępnych na momondo do miast Lotnisko Frankfurt nad Menem, Monachium i Lotnisko Warszawa Chopina (odpowiednio 14, 12 i 8 dziennie).

Kraków obsługują między innymi linie lotnicze Ryanair, KLM i Lufthansa. Możesz też znaleźć inne opcje, klikając przycisk wyszukiwania u góry strony.

San Francisco to miejsce, do którego aktualnie najtaniej można dostać się lotem w pierwszej klasie z miasta Kraków. Ceny takiego połączenia zaczynają się już od 4 223 zł.


Tanie loty w jedną stronę z miasta Kraków

Znalezione na momondo oferty lotów w jedną stronę z miasta Kraków
Ryanair
19 paź
KRK02:05Kraków Balice
1h 10min
SZY03:15Szymany Olsztyn-Mazury
Ryanair
4 wrz
KRK08:55Kraków Balice
1h 10min
SZY10:05Szymany Olsztyn-Mazury
Ryanair
5 wrz
KRK07:05Kraków Balice
1h 15min
SZZ08:20Szczecin Goleniów

Oferty lotów last minute z miasta Kraków

Zobacz znalezione na naszej stronie loty last minute z miasta Kraków
Ryanair
17 sie
KRK02:05Kraków Balice
1h 10min
SZY03:15Szymany Olsztyn-Mazury
21 sie
SZY10:30Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK11:40Kraków Balice
Ryanair
17 sie
KRK02:05Kraków Balice
1h 10min
SZY03:15Szymany Olsztyn-Mazury
21 sie
SZY10:30Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK11:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 sie
KRK02:05Kraków Balice
1h 10min
SZY03:15Szymany Olsztyn-Mazury
22 sie
SZY17:35Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK18:45Kraków Balice

Najtańsze loty krajowe z miasta Kraków

Szukasz lotów krajowych? Oto loty krajowe z miasta Kraków znalezione na momondo
Ryanair
4 wrz
KRK08:55Kraków Balice
1h 10min
SZY10:05Szymany Olsztyn-Mazury
11 wrz
SZY10:30Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK11:40Kraków Balice
Ryanair
4 wrz
KRK08:55Kraków Balice
1h 10min
SZY10:05Szymany Olsztyn-Mazury
11 wrz
SZY10:30Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK11:40Kraków Balice
Ryanair
28 sie
KRK08:55Kraków Balice
1h 10min
SZY10:05Szymany Olsztyn-Mazury
31 sie
SZY03:40Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK04:50Kraków Balice
Ryanair
24 sie
KRK02:05Kraków Balice
1h 10min
SZY03:15Szymany Olsztyn-Mazury
28 sie
SZY10:30Szymany Olsztyn-Mazury
1h 10min
KRK11:40Kraków Balice
Ryanair
30 wrz
KRK17:40Kraków Balice
1h 10min
GDN18:50Gdańsk Rębiechowo
2 paź
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK06:05Kraków Balice
Ryanair
29 wrz
KRK06:55Kraków Balice
1h 15min
SZZ08:10Szczecin Goleniów
2 paź
SZZ04:10Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK05:15Kraków Balice

Najtańsze loty międzynarodowe z miasta Kraków

Międzynarodowe oferty lotów z miasta Kraków znalezione na momondo
Kilka linii lotniczych
8 lis
KRK14:15Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
LIS05:05Lizbona
11 lis
LIS16:55Lizbona
24h 30min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 lis
KRK13:55Kraków Balice
28h 25min
1 przesiadka
LIS17:20Lizbona
9 lis
LIS10:05Lizbona
16h 40min
1 przesiadka
KRK02:45Kraków Balice
Ryanair
8 lis
KRK14:15Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
LIS05:05Lizbona
12 lis
LIS11:55Lizbona
28h 45min
2 przesiadki
KRK16:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
17 lis
KRK04:10Kraków Balice
10h 20min
1 przesiadka
LIS14:30Lizbona
20 lis
LIS17:00Lizbona
10h 15min
1 przesiadka
KRK03:15Kraków Balice
Ryanair
8 lis
KRK14:15Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
LIS05:05Lizbona
12 lis
LIS10:35Lizbona
19h 00min
1 przesiadka
KRK05:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK05:30Kraków Balice
7h 25min
1 przesiadka
LIS12:55Lizbona
2 lis
LIS17:55Lizbona
13h 30min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice