Loty Europa Polska Bydgoszcz Kraków - Bydgoszcz

Tanie loty Kraków - Bydgoszcz

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bydgoszcz-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 45 min Najszybszy lot Kraków-Bydgoszcz zajmuje 2 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bydgoszcz. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Bydgoszcz.
Lotniska - Bydgoszcz 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bydgoszcz: Bydgoszcz (BZG)

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bydgoszcz

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bydgoszcz, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
28 lut
12:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
12h 40min
1 przesiadka
BZG
00:50
+1
Lotnisko Bydgoszcz
LOT
02 mar
11:15
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
11h 05min
1 przesiadka
KRK
22:20
Lotnisko Kraków Balice
593 zł
LOT
LOT
19 cze
20:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
BZG
01:25
+1
Lotnisko Bydgoszcz
LOT
21 cze
12:10
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
11h 25min
1 przesiadka
KRK
23:35
Lotnisko Kraków Balice
685 zł
LOT
LOT
19 cze
20:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
BZG
01:25
+1
Lotnisko Bydgoszcz
LOT
21 cze
12:10
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
11h 25min
1 przesiadka
KRK
23:35
Lotnisko Kraków Balice
685 zł
LOT
LOT
28 lut
12:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
12h 40min
1 przesiadka
BZG
00:50
+1
Lotnisko Bydgoszcz
LOT
02 mar
11:15
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
11h 05min
1 przesiadka
KRK
22:20
Lotnisko Kraków Balice
593 zł

Alternatywne trasy Kraków-Bydgoszcz

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
115 zł
Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
239 zł
Katowice - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu
2h 15min
Najniższa cena
470 zł
Rzeszów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
493 zł
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Bydgoszcz - loty z:

*Ceny lotów do: Bydgoszcz to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Bydgoszcz Kraków - Bydgoszcz