Loty Europa Włochy Apulia Bari Katowice - Bari

Tanie loty Katowice - Bari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bari-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Bari
Znaleziono najlepszą cenę 1 217 zł Najlepsza cena za lot Katowice – Bari znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 217 zł
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 10 min Najszybszy lot Katowice-Bari zajmuje 4 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Bari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Bari Palese.
Lotniska - Bari 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bari: Bari Palese (BRI)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Bari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Bari to listopad. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bari?
wieczorem
Loty Katowice - Bari są około 45% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Bari najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Bari.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Bari Palese
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Bari.
KTW
Katowice-Pyrzowice
BRI
Bari Palese
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bari?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Bari to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Bari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Bari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
04 cze
16:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
19h 25min
1 przesiadka
BRI
12:00
+1
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
09 cze
20:40
BRI
Lotnisko Bari Palese
5h 30min
1 przesiadka
KTW
02:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
308 zł
Ryanair
Ryanair
04 cze
16:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
19h 25min
1 przesiadka
BRI
12:00
+1
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
23 cze
20:40
BRI
Lotnisko Bari Palese
5h 30min
1 przesiadka
KTW
02:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
312 zł
Ryanair
Ryanair
20 maj
12:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
2 przesiad.
BRI
00:30
+1
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
27 maj
15:20
BRI
Lotnisko Bari Palese
33h 15min
2 przesiad.
KTW
00:35
+2
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
411 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 kwi
08:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 40min
1 przesiadka
BRI
17:50
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
19 kwi
12:35
BRI
Lotnisko Bari Palese
7h 15min
1 przesiadka
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 118 zł
Ryanair
Ryanair
04 sie
22:25
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
13h 35min
1 przesiadka
BRI
12:00
+1
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
11 sie
20:40
BRI
Lotnisko Bari Palese
5h 35min
1 przesiadka
KTW
02:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
648 zł
Lufthansa
Lufthansa
15 kwi
20:25
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
15h 15min
1 przesiadka
BRI
11:40
+1
Lotnisko Bari Palese
Lufthansa
20 kwi
18:55
BRI
Lotnisko Bari Palese
6h 20min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
735 zł

Alternatywne trasy Katowice-Bari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Brindisi
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
95 zł
Loty Wrocław - Neapol
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
158 zł
Loty Kraków - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
2h 10min
Najniższa cena
198 zł
Loty Kraków - Brindisi
Najkrótszy czas lotu
4h 20min
Najniższa cena
427 zł
Loty Katowice - Lamezia Terme
Najkrótszy czas lotu
7h 10min
Najniższa cena
644 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Bari - loty z:

*Ceny lotów do: Bari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Apulia Bari Katowice - Bari