Tanie loty Kraków - Puerto del Rosario od 88 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 29.11
pon 6.12

Informacje o trasie Puerto del Rosario-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Puerto del Rosario
Znaleziono najlepszą cenę929 złNajlepsza cena za lot Kraków – Puerto del Rosario znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 929 zł
Najkrótszy czas lotu12h 15minNajszybszy lot Kraków-Puerto del Rosario zajmuje 12h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Puerto del Rosario. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Puerto del Rosario Fuerteventura.
Puerto del Rosario — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Puerto del Rosario: Puerto del Rosario Fuerteventura (FUE)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Puerto del Rosario?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Puerto del Rosario są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Puerto del Rosario to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Puerto del Rosario są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Kraków – Puerto del Rosario są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Puerto del Rosario są około 31% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Puerto del Rosario?

Lufthansa

Lufthansa, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Puerto del Rosario.

Która trasa podróży Kraków – Puerto del Rosario jest najtańsza?

Kraków Balice - Puerto del Rosario Fuerteventura

Wybierz trasę Kraków Balice - Puerto del Rosario Fuerteventura, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Puerto del Rosario.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Puerto del Rosario?

37 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Puerto del Rosario to 37 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Puerto del Rosario

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Puerto del Rosario, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK13:35Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
FUE06:00Puerto del Rosario Fuerteventura
18 gru
FUE15:10Puerto del Rosario Fuerteventura
24h 55min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Ryanair
10 gru
KRK14:35Kraków Balice
16h 50min
1 przesiadka
FUE07:25Puerto del Rosario Fuerteventura
13 gru
FUE07:15Puerto del Rosario Fuerteventura
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
Wizz Air
7 sty
KRK17:40Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
FUE15:30Puerto del Rosario Fuerteventura
25 sty
FUE15:10Puerto del Rosario Fuerteventura
24h 55min
1 przesiadka
KRK16:05Kraków Balice
Ryanair
11 gru
KRK13:00Kraków Balice
17h 40min
1 przesiadka
FUE06:40Puerto del Rosario Fuerteventura
13 gru
FUE07:15Puerto del Rosario Fuerteventura
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 gru
KRK16:50Kraków Balice
14h 30min
1 przesiadka
FUE07:20Puerto del Rosario Fuerteventura
15 gru
FUE13:50Puerto del Rosario Fuerteventura
20h 20min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
Ryanair
10 gru
KRK08:30Kraków Balice
22h 50min
1 przesiadka
FUE07:20Puerto del Rosario Fuerteventura
13 gru
FUE07:15Puerto del Rosario Fuerteventura
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Puerto del Rosario w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Puerto del Rosario w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa, Ryanair i SWISS.
Ryanair
10 gru
KRK08:30Kraków Balice
22h 50min
1 przesiadka
FUE07:20Puerto del Rosario Fuerteventura
Wizz Air
28 sty
KRK17:40Kraków Balice
21h 50min
1 przesiadka
FUE15:30Puerto del Rosario Fuerteventura
Kilka linii lotniczych
4 gru
KRK16:40Kraków Balice
20h 40min
2 przesiadki
FUE13:20Puerto del Rosario Fuerteventura

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Puerto del Rosario

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Puerto del Rosario
Ryanair
1 gru
KRK01:55Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
FUE14:10Puerto del Rosario Fuerteventura
6 gru
FUE07:15Puerto del Rosario Fuerteventura
10h 35min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 gru
KRK16:50Kraków Balice
14h 30min
1 przesiadka
FUE07:20Puerto del Rosario Fuerteventura
5 gru
FUE06:15Puerto del Rosario Fuerteventura
22h 35min
2 przesiadki
KRK04:50Kraków Balice
Ryanair
3 gru
KRK12:40Kraków Balice
18h 00min
1 przesiadka
FUE06:40Puerto del Rosario Fuerteventura
8 gru
FUE06:15Puerto del Rosario Fuerteventura
11h 00min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
Ryanair
1 gru
KRK01:55Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
FUE14:10Puerto del Rosario Fuerteventura
8 gru
FUE06:15Puerto del Rosario Fuerteventura
11h 00min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 lis
KRK01:10Kraków Balice
13h 20min
1 przesiadka
FUE14:30Puerto del Rosario Fuerteventura
8 gru
FUE06:15Puerto del Rosario Fuerteventura
11h 00min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 gru
KRK01:45Kraków Balice
28h 55min
2 przesiadki
FUE06:40Puerto del Rosario Fuerteventura
6 gru
FUE14:05Puerto del Rosario Fuerteventura
15h 45min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Puerto del Rosario

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Puerto del Rosario z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 471 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

wspaniała obsługa, bardzo przyjazna atmosfera, wygoda. Polecam!

1 / 7
SWISS
CenaOd 721 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Wizz Air
CenaOd 731 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Lufthansa
CenaOd 784 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Puerto del Rosario Fuerteventura oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Puerto del Rosario Fuerteventura, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Lufthansa, i Wizz Air.

  • Kraków Balice – Puerto del Rosario Fuerteventura – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Puerto del Rosario Fuerteventura – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 3713,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 13h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Puerto del Rosario

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena197 zł
Loty Kraków - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena192 zł
Loty Warszawa - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena469 zł
Loty Warszawa - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena247 zł
Loty Kraków - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena393 zł
Loty Katowice - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena247 zł
Loty Warszawa - Arrecife
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena205 zł
Loty Wrocław - Granadilla
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena230 zł
Loty Wrocław - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena448 zł
Loty Katowice - Santa Cruz de Tenerife
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena435 zł
Loty Warszawa - Puerto del Rosario
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena222 zł
Loty Kraków - Las Palmas de Gran Canaria
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena247 zł

Podobne loty: Kraków – Puerto del Rosario

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Puerto del Rosario