Tanie loty na trasie Polska – Los Angeles od 1 339 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Los Angeles-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15minNajszybszy lot Polska-Los Angeles zajmuje 12h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Los Angeles. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Los Angeles, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Los Angeles i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Los Angeles.
Los Angeles — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Los Angeles: Los Angeles (LAX)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Los Angeles?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Los Angeles?

Norwegian

Delta, ITA Airways i Iberia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Los Angeles.

Która trasa podróży Polska – Los Angeles jest najtańsza?

Kraków Balice - Los Angeles

Wybierz trasę Kraków Balice - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Los Angeles.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Los Angeles

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Los Angeles, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 lut
KRK09:45Kraków Balice
33h 30min
2 przesiadki
LAX19:15Los Angeles
13 lut
LAX06:10Los Angeles
21h 30min
2 przesiadki
KRK03:40Kraków Balice
1 657 zł
Znajdź podobne
SAS
2 kwi
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
19h 18min
2 przesiadki
LAX04:38Los Angeles
21 kwi
LAX09:35Los Angeles
15h 10min
1 przesiadka
GDN00:45Gdańsk Rębiechowo
2 078 zł
Znajdź podobne
KLM
28 kwi
KRK07:45Kraków Balice
33h 05min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
6 maj
LAX05:37Los Angeles
16h 58min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
2 264 zł
Znajdź podobne
Delta
14 mar
WRO10:10Wrocław-Strachowice
30h 40min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
20 mar
LAX04:15Los Angeles
21h 25min
2 przesiadki
WRO01:40Wrocław-Strachowice
2 280 zł
Znajdź podobne
Air France
11 maj
KRK08:20Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
LAX02:10Los Angeles
22 maj
LAX09:55Los Angeles
23h 30min
1 przesiadka
KRK09:25Kraków Balice
2 316 zł
Znajdź podobne
LOT
1 cze
KRK17:10Kraków Balice
26h 35min
1 przesiadka
LAX19:45Los Angeles
10 cze
LAX18:00Los Angeles
13h 35min
1 przesiadka
KRK07:35Kraków Balice
2 376 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Los Angeles w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Los Angeles w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot, KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
8 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
31h 50min
2 przesiadki
LAX21:35Los Angeles
1 339 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
24 sty
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
17h 40min
1 przesiadka
LAX01:55Los Angeles
1 851 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
30h 40min
1 przesiadka
LAX15:50Los Angeles
2 515 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Los Angeles

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Los Angeles
Kilka linii lotniczych
23 sty
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
33h 05min
2 przesiadki
LAX17:05Los Angeles
6 lut
LAX03:15Los Angeles
19h 55min
2 przesiadki
GDN23:10Gdańsk Rębiechowo
2 451 zł
Znajdź podobne
SWISS
26 sty
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
1 przesiadka
LAX20:20Los Angeles
3 lut
LAX15:00Los Angeles
14h 10min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 483 zł
Znajdź podobne
KLM
23 sty
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
33h 05min
1 przesiadka
LAX15:50Los Angeles
6 lut
LAX08:50Los Angeles
18h 35min
1 przesiadka
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
2 491 zł
Znajdź podobne
Delta
26 sty
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
20h 37min
2 przesiadki
LAX21:42Los Angeles
3 lut
LAX06:35Los Angeles
19h 50min
2 przesiadki
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 515 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 25min
1 przesiadka
LAX19:25Los Angeles
2 lut
LAX12:15Los Angeles
20h 25min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 554 zł
Znajdź podobne
United Airlines
21 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
40h 19min
2 przesiadki
LAX17:19Los Angeles
28 sty
LAX13:55Los Angeles
57h 45min
2 przesiadki
WAW23:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 666 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Los Angeles

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Los Angeles z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian
CenaOd 1 025 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
ITA Airways
CenaOd 1 709 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,0
KLM
CenaOd 1 770 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
British Airways
CenaOd 1 781 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
American Airlines
CenaOd 1 801 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Air France
CenaOd 1 814 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Delta
CenaOd 1 848 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
SWISS
CenaOd 1 903 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
LOT
CenaOd 1 915 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 1 951 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty SAS: Polska – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Polska – Los Angeles
SAS
2 kwi
GDN09:20Gdańsk Rębiechowo
19h 18min
2 przesiadki
LAX04:38Los Angeles
21 kwi
LAX09:35Los Angeles
15h 10min
1 przesiadka
GDN00:45Gdańsk Rębiechowo
2 078 zł
Znajdź podobne
SAS
3 kwi
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
17h 27min
2 przesiadki
LAX03:07Los Angeles
21 kwi
LAX09:35Los Angeles
15h 10min
1 przesiadka
GDN00:45Gdańsk Rębiechowo
2 102 zł
Znajdź podobne
SAS
31 mar
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
14h 35min
1 przesiadka
LAX16:45Los Angeles
30 kwi
LAX02:15Los Angeles
19h 10min
2 przesiadki
GDN21:25Gdańsk Rębiechowo
2 225 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Polska – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Los Angeles
KLM
28 kwi
KRK07:45Kraków Balice
33h 05min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
6 maj
LAX05:37Los Angeles
16h 58min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
2 264 zł
Znajdź podobne
KLM
28 kwi
KRK02:35Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
LAX23:35Los Angeles
6 maj
LAX05:37Los Angeles
16h 58min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
2 268 zł
Znajdź podobne
KLM
20 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
30h 40min
1 przesiadka
LAX15:50Los Angeles
27 lut
LAX08:50Los Angeles
14h 50min
1 przesiadka
WRO23:40Wrocław-Strachowice
2 272 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Los Angeles oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Los Angeles, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Los Angeles

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 808 zł
Loty Warszawa - San Francisco
Najkrótszy czas lotu18h 00min
Najniższa cena1 855 zł
Loty Kraków - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 657 zł
Loty Warszawa - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 54min
Najniższa cena2 324 zł
Loty Kraków - San Francisco
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 117 zł
Loty Gdańsk - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena1 724 zł
Loty Katowice - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu22h 50min
Najniższa cena2 690 zł
Loty Wrocław - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena2 280 zł
Loty Warszawa - Reno
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 202 zł
Loty Kraków - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 19min
Najniższa cena2 304 zł
Loty Warszawa - San Diego
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 634 zł
Loty Poznań - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena2 280 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Los Angeles

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Los Angeles