Tanie loty z: Katowice

Szukaj, porównuj i rezerwuj loty krajowe i międzynarodowe z: Katowice

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Popularne kierunki lotów z miasta Katowice

Najczęściej wyszukiwane, najtańsze i najkrótsze loty z miasta Katowice
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena77 zł
Loty Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena43 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena77 zł
Loty Katowice - Eindhoven
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena226 zł
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena53 zł
Loty Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena67 zł
Loty Katowice - Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena240 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena365 zł
Loty Katowice - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena245 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena317 zł
Loty Katowice - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena226 zł
Loty Katowice - Granadilla
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena389 zł
Loty Katowice - Burgas
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena216 zł
Loty Katowice - Stambuł
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena754 zł
Loty Katowice - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena134 zł
Loty Katowice - Malé
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena1 838 zł
Loty Katowice - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena283 zł
Loty Katowice - Dubaj
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 128 zł
Loty Katowice - Luqa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena230 zł
Loty Katowice - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena403 zł

Często zadawane pytania o loty z miasta Katowice

Według naszych danych najtańsze loty z miasta Katowice są aktualnie oferowane przez linie Ryanair, Eurowings i Enter Air. Ceny lotów linii Ryanair na trasie Katowice – Lotnisko Kijów-Boryspol zaczynają się już od 7 zł, loty Eurowings na trasie Katowice – Kolonia kosztują ok. 10 zł, a loty Enter Air na trasie Katowice – Larnaka można kupić w cenie od 10 zł.

Najtańszym znalezionym na momondo połączeniem do miasta Lotnisko Oslo-Gardermoen jest lot z miasta Katowice za 7 zł. Ceny mogą różnić się w zależności od wybranej linii lotniczej czy terminu, jednak średnio na trasie Katowice – Lotnisko Oslo-Gardermoen wynoszą ok. 32 zł.

Najwięcej lotów z miasta Katowice jest dostępnych na momondo do miast Lotnisko Frankfurt nad Menem, Lotnisko Warszawa Chopina i Dortmund (odpowiednio 3, 3 i 1 dziennie).

Katowice obsługują między innymi linie lotnicze Lufthansa, Ryanair i LOT. Możesz też znaleźć inne opcje, klikając przycisk wyszukiwania u góry strony.

Malé to miejsce, do którego aktualnie najtaniej można dostać się lotem w pierwszej klasie z miasta Katowice. Ceny takiego połączenia zaczynają się już od 6 980 zł.


Tanie loty w jedną stronę z miasta Katowice

Znalezione na momondo oferty lotów w jedną stronę z miasta Katowice
Ryanair
25 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
20h 50min
1 przesiadka
POZ05:45Poznań Ławica
LOT
15 paź
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW15:10Warszawa Chopina
Ryanair
7 lis
KTW12:55Katowice-Pyrzowice
6h 00min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo

Oferty lotów last minute z miasta Katowice

Zobacz znalezione na naszej stronie loty last minute z miasta Katowice
LOT
1 paź
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW11:45Warszawa Chopina
3 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
0h 55min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice
LOT
27 wrz
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW02:40Warszawa Chopina
4 paź
WAW18:35Warszawa Chopina
0h 55min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
LOT
27 wrz
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW02:40Warszawa Chopina
27 wrz
WAW18:35Warszawa Chopina
0h 55min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice

Najtańsze loty krajowe z miasta Katowice

Szukasz lotów krajowych? Oto loty krajowe z miasta Katowice znalezione na momondo
LOT
21 paź
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW08:45Warszawa Chopina
28 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
0h 55min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice
LOT
21 paź
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW08:45Warszawa Chopina
28 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
0h 55min
KTW07:20Katowice-Pyrzowice
LOT
23 sty
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
0h 50min
WAW07:30Warszawa Chopina
27 sty
WAW18:10Warszawa Chopina
0h 55min
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
LOT
5 lis
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
0h 50min
WAW15:05Warszawa Chopina
6 lis
WAW05:20Warszawa Chopina
0h 50min
KTW06:10Katowice-Pyrzowice
LOT
29 paź
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW02:40Warszawa Chopina
1 lis
WAW12:55Warszawa Chopina
0h 50min
KTW13:45Katowice-Pyrzowice
LOT
10 lis
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
0h 55min
WAW01:35Warszawa Chopina
13 lis
WAW05:20Warszawa Chopina
0h 50min
KTW06:10Katowice-Pyrzowice

Najtańsze loty międzynarodowe z miasta Katowice

Międzynarodowe oferty lotów z miasta Katowice znalezione na momondo
Ryanair
18 lis
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
21h 05min
1 przesiadka
LIS13:45Lizbona
20 lis
LIS01:30Lizbona
28h 25min
1 przesiadka
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 lis
KTW04:50Katowice-Pyrzowice
27h 15min
1 przesiadka
LIS08:05Lizbona
16 lis
LIS16:15Lizbona
22h 55min
1 przesiadka
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
16 lis
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
15h 05min
1 przesiadka
LIS16:50Lizbona
20 lis
LIS01:30Lizbona
28h 25min
1 przesiadka
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 lis
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
21h 05min
1 przesiadka
LIS13:45Lizbona
22 lis
LIS14:05Lizbona
15h 40min
1 przesiadka
KTW05:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
15 lis
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
26h 15min
2 przesiadki
LIS05:05Lizbona
18 lis
LIS15:40Lizbona
13h 30min
1 przesiadka
KTW05:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
22 lis
KTW02:50Katowice-Pyrzowice
11h 50min
1 przesiadka
LIS14:40Lizbona
29 lis
LIS13:55Lizbona
25h 15min
2 przesiadki
KTW15:10Katowice-Pyrzowice