Tanie loty na trasie Polska – Azja od 229 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Azja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Azja

Najkrótszy czas lotu

7h 35min

Loty bezpośrednie

sob
Najszybszy lot Polska-Azja zajmuje 7h 35min.
Bezpośrednie loty Polska-Azja – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Azja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Azja?

Eurowings

Air China, Etihad Airways i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Azja.

Która trasa podróży Polska – Azja jest najtańsza?

Kraków Balice - Kutaisi

Wybierz trasę Kraków Balice - Kutaisi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Azja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Azja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Azja, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 lis
WAW12:40Warszawa Chopina
26h 50min
1 przesiadka
SIN15:30Singapur-Changi
7 gru
SIN22:00Singapur-Changi
20h 55min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Chopina
2 241 zł
Znajdź podobne
SWISS
9 lis
WAW04:35Warszawa Chopina
18h 45min
1 przesiadka
BKK23:20Bangkok Suvarnabhumi
22 lis
BKK08:05Bangkok Suvarnabhumi
25h 50min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Chopina
2 357 zł
Znajdź podobne
LOT
29 paź
WAW06:25Warszawa Chopina
12h 35min
NRT19:00Tokio Narita
5 lis
NRT07:00Tokio Narita
11h 25min
WAW18:25Warszawa Chopina
2 389 zł
Znajdź podobne
Air France
1 lis
WAW09:00Warszawa Chopina
22h 25min
1 przesiadka
HND07:25Tokio-Haneda
7 lis
HND18:50Tokio-Haneda
20h 15min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
2 420 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 lis
WAW06:00Warszawa Chopina
13h 55min
1 przesiadka
HND19:55Tokio-Haneda
13 lis
HND04:55Tokio-Haneda
18h 00min
1 przesiadka
WAW22:55Warszawa Chopina
2 465 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BKK09:55Bangkok Suvarnabhumi
13 paź
BKK16:25Bangkok Suvarnabhumi
21h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 469 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Azja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Azja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
5 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
26h 50min
1 przesiadka
SIN15:30Singapur-Changi
Qatar Airways
26 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BKK09:55Bangkok Suvarnabhumi
1 488 zł
Znajdź podobne
LOT
30 paź
WAW11:30Warszawa Chopina
9h 20min
CMB20:50Kolombo Bandaranayike Intl
1 734 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Azja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Azja
Turkish Airlines
6 lip
WAW15:00Warszawa Chopina
17h 20min
1 przesiadka
HND08:20Tokio-Haneda
7 wrz
HND18:05Tokio-Haneda
18h 30min
1 przesiadka
WAW12:35Warszawa Chopina
2 967 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
18h 40min
1 przesiadka
MLE08:20Male
25 lip
MLE15:45Male
20h 35min
1 przesiadka
WAW12:20Warszawa Chopina
3 128 zł
Znajdź podobne
flydubai
9 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
31h 10min
1 przesiadka
MLE00:35Male
19 lip
MLE04:35Male
14h 20min
1 przesiadka
WAW18:55Warszawa Chopina
3 531 zł
Znajdź podobne
Emirates
7 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
34h 50min
1 przesiadka
BKK21:50Bangkok Suvarnabhumi
21 lip
BKK12:40Bangkok Suvarnabhumi
24h 35min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Chopina
4 056 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
WAW11:00Warszawa Chopina
34h 50min
1 przesiadka
BKK21:50Bangkok Suvarnabhumi
20 lip
BKK15:30Bangkok Suvarnabhumi
21h 45min
2 przesiadki
WAW13:15Warszawa Chopina
4 687 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
28h 25min
1 przesiadka
SIN06:25Singapur-Changi
15 lip
SIN19:55Singapur-Changi
18h 15min
1 przesiadka
WAW14:10Warszawa Chopina
6 570 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Azja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Azja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 851 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
EurowingsCenaOd 1 146 złBezpłatne odwołanieOcena
6,5
Szukaj lotów Eurowings
EmiratesCenaOd 1 592 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates
Air FranceCenaOd 1 780 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air France
KLMCenaOd 1 802 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
SWISSCenaOd 1 922 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Turkish AirlinesCenaOd 1 979 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
LOTCenaOd 2 045 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
ITA AirwaysCenaOd 2 093 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
Austrian AirlinesCenaOd 2 168 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty KLM: Polska – Azja

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Azja
KLM
14 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
14h 45min
1 przesiadka
BKK03:55Bangkok Suvarnabhumi
6 paź
BKK19:40Bangkok Suvarnabhumi
21h 45min
1 przesiadka
WAW17:25Warszawa Chopina
2 635 zł
Znajdź podobne
KLM
14 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
14h 45min
1 przesiadka
BKK03:55Bangkok Suvarnabhumi
6 paź
BKK19:40Bangkok Suvarnabhumi
24h 15min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Chopina
2 639 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lis
WAW11:50Warszawa Chopina
32h 55min
1 przesiadka
NRT20:45Tokio Narita
7 gru
NRT05:55Tokio Narita
33h 05min
2 przesiadki
WAW15:00Warszawa Chopina
2 846 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Azja

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Azja
Qatar Airways
19 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BKK09:55Bangkok Suvarnabhumi
13 paź
BKK16:25Bangkok Suvarnabhumi
21h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 469 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BKK09:55Bangkok Suvarnabhumi
29 wrz
BKK15:25Bangkok Suvarnabhumi
22h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
2 474 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 15min
1 przesiadka
BKK09:55Bangkok Suvarnabhumi
26 wrz
BKK15:25Bangkok Suvarnabhumi
22h 55min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Chopina
2 478 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Azja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Azja, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ukraine International Airlines, Qatar Airways, i Emirates.


Alternatywne trasy Polska-Azja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bangkok
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena2 469 zł
Loty Warszawa - Denpasar
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena3 307 zł
Loty Warszawa - Phuket
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 873 zł
Loty Warszawa - Malé
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena2 873 zł
Loty Kraków - Bangkok
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena3 065 zł
Loty Warszawa - Tokio
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena2 474 zł
Loty Warszawa - Hanoi
Najkrótszy czas lotu15h 25min
Najniższa cena2 989 zł
Loty Warszawa - Singapur
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 841 zł
Loty Warszawa - Dżakarta
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena3 339 zł
Loty Warszawa - Kolombo
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena2 707 zł
Loty Warszawa - Ho Chi Minh
Najkrótszy czas lotu15h 05min
Najniższa cena2 940 zł
Loty Warszawa - Tbilisi
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena775 zł

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Azja z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Azja z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Azja.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Azja. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.