Tanie loty na trasie Polska – Andaluzja od 64 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Andaluzja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Andaluzja
Najkrótszy czas lotu3h 35minNajszybszy lot Polska-Andaluzja zajmuje 3h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Andaluzja. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Malaga, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Malaga i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Malaga.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Andaluzja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Andaluzja?

Iberia

Brussels Airlines, Iberia i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Andaluzja.

Która trasa podróży Polska – Andaluzja jest najtańsza?

Kraków Balice - Sewilla

Wybierz trasę Kraków Balice - Sewilla, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Andaluzja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Andaluzja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Andaluzja, zmieniając zakładki
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:10Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
SVQ07:20Sewilla
31 sty
SVQ11:50Sewilla
22h 25min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
Norwegian
28 maj
GDN05:05Gdańsk Rębiechowo
25h 30min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
10 cze
AGP15:55Malaga
12h 30min
1 przesiadka
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ02:15Sewilla
8h 25min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:10Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
SVQ07:20Sewilla
30 sty
SVQ02:00Sewilla
37h 40min
2 przesiadki
KRK15:40Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Andaluzja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Andaluzja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air UK.
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
Kilka linii lotniczych
17 lut
KRK02:20Kraków Balice
31h 55min
2 przesiadki
SVQ10:15Sewilla
Wizz Air UK
6 mar
WRO10:55Wrocław-Strachowice
28h 25min
1 przesiadka
AGP15:20Malaga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Andaluzja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Andaluzja
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK02:10Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
SVQ07:20Sewilla
25 sty
SVQ01:40Sewilla
13h 45min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ02:15Sewilla
8h 25min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
Ryanair
21 sty
WMI06:20Warszawa Modlin
11h 45min
1 przesiadka
SVQ18:05Sewilla
8 lut
SVQ02:00Sewilla
6h 25min
1 przesiadka
WMI08:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
21 sty
KRK02:10Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
SVQ07:20Sewilla
25 sty
SVQ01:40Sewilla
35h 15min
2 przesiadki
KRK12:55Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Andaluzja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Andaluzja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 192 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
SWISS
CenaOd 354 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
SAS
CenaOd 396 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Iberia
CenaOd 402 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Smartwings
CenaOd 430 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
9,1
Lufthansa
CenaOd 431 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Brussels Airlines
CenaOd 435 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Wizz Air
CenaOd 450 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Norwegian Air International
CenaOd 498 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 500 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

Loty Norwegian: Polska – Andaluzja

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Andaluzja
Norwegian
28 maj
GDN05:05Gdańsk Rębiechowo
25h 30min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
10 cze
AGP15:55Malaga
12h 30min
1 przesiadka
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
Norwegian
30 kwi
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
24h 25min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
3 maj
AGP07:20Malaga
25h 50min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Ryanair: Polska – Andaluzja

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Andaluzja
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ02:15Sewilla
8h 25min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
Ryanair
26 sty
KRK06:25Kraków Balice
3h 45min
SVQ10:10Sewilla
29 sty
SVQ01:35Sewilla
17h 10min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Andaluzja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Andaluzja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i SWISS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Andaluzja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Malaga
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena183 zł
Loty Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena195 zł
Loty Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena191 zł
Loty Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena151 zł
Loty Gdańsk - Malaga
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena207 zł
Loty Warszawa - Sewilla
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena167 zł
Loty Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena215 zł
Loty Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena306 zł
Loty Gdańsk - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena262 zł
Loty Wrocław - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena234 zł
Loty Poznań - Malaga
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena290 zł
Loty Poznań - Sewilla
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena266 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Andaluzja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Andaluzja