Tanie loty Kraków - Attyka

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Attyka-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Attyka
Znaleziono najlepszą cenę665 złNajlepsza cena za lot Kraków – Attyka znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 665 zł
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Kraków-Attyka zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Attyka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ateny Eleftherios V..

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Attyka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Attyka?

Ryanair

Aegean Airlines, Austrian Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Attyka.

Która trasa podróży Kraków – Attyka jest najtańsza?

Kraków Balice - Ateny Eleftherios V.

Wybierz trasę Kraków Balice - Ateny Eleftherios V., by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Attyka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Attyka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Attyka, zmieniając zakładki
Ryanair
8 gru
KRK09:35Kraków Balice
2h 20min
ATH11:55Ateny Eleftherios V.
11 gru
ATH11:40Ateny Eleftherios V.
19h 10min
1 przesiadka
KRK06:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 lis
KRK17:50Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
ATH05:00Ateny Eleftherios V.
28 lis
ATH06:15Ateny Eleftherios V.
24h 05min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
Ryanair
8 gru
KRK09:35Kraków Balice
2h 20min
ATH11:55Ateny Eleftherios V.
11 gru
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
Ryanair
4 gru
KRK11:30Kraków Balice
2h 20min
ATH13:50Ateny Eleftherios V.
8 gru
ATH13:25Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK15:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 gru
KRK02:00Kraków Balice
10h 50min
1 przesiadka
ATH12:50Ateny Eleftherios V.
11 gru
ATH06:55Ateny Eleftherios V.
25h 50min
1 przesiadka
KRK08:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 gru
KRK02:10Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
ATH16:05Ateny Eleftherios V.
14 gru
ATH15:20Ateny Eleftherios V.
26h 45min
1 przesiadka
KRK18:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Attyka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Attyka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
3 lis
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
25 paź
KRK13:05Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Ryanair
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Attyka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Attyka
Ryanair
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
27 lis
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
27 lis
ATH16:05Ateny Eleftherios V.
20h 50min
2 przesiadki
KRK12:55Kraków Balice
Ryanair
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
3 lis
ATH14:25Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK16:50Kraków Balice
Ryanair
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
27 lis
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
Ryanair
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
27 lis
ATH15:15Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KRK17:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK10:35Kraków Balice
2h 20min
ATH12:55Ateny Eleftherios V.
27 lis
ATH06:35Ateny Eleftherios V.
11h 25min
2 przesiadki
KRK18:00Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Attyka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Attyka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 195 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Ryanair
CenaOd 213 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Aegean Airlines
CenaOd 283 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6
Lufthansa
CenaOd 499 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Austrian Airlines
CenaOd 532 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
SWISS
CenaOd 558 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Ukraine International Airlines
CenaOd 581 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
KLM
CenaOd 745 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Attyka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Attyka, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Aegean Airlines, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Kraków-Attyka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena126 zł
Loty Kraków - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena189 zł
Loty Gdańsk - Ateny
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena315 zł
Loty Wrocław - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena331 zł
Loty Poznań - Ateny
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena331 zł
Loty Rzeszów - Ateny
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena476 zł
Loty Lublin - Ateny
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena496 zł
Loty Bydgoszcz - Ateny
Najkrótszy czas lotu30h 45min
Najniższa cena650 zł
Loty Szczecin - Ateny
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena673 zł
Loty Łódź - Ateny
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena1 181 zł
Loty Zielona Góra - Ateny
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena4 283 zł

Podobne loty: Kraków – Attyka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Attyka