Tanie loty na trasie Hiszpania – Polska od 44 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Hiszpania

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Hiszpania-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 50min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, pt, sob i ndz
Najszybszy lot Hiszpania-Polska zajmuje 2h 50min.
Bezpośrednie loty Hiszpania-Polska – poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Hiszpania - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Hiszpania – Polska?

Ryanair

Brussels Airlines, KLM i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Hiszpania-Polska.

Która trasa podróży Hiszpania – Polska jest najtańsza?

Barcelona - Kraków Balice

Wybierz trasę Barcelona - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Hiszpania - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Hiszpania - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Hiszpania - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
22 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
29 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona
Ryanair
15 cze
MAD18:30Madryt-Barajas
24h 20min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
21 cze
KRK16:40Kraków Balice
23h 00min
1 przesiadka
MAD15:40Madryt-Barajas
Kilka linii lotniczych
14 lip
BCN05:15Barcelona
6h 20min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
1 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona
TAP AIR PORTUGAL
12 wrz
MAD18:10Madryt-Barajas
20h 05min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
10 paź
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
17h 25min
1 przesiadka
MAD08:40Madryt-Barajas
Kilka linii lotniczych
15 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
20 wrz
KRK08:05Kraków Balice
12h 55min
1 przesiadka
BCN21:00Barcelona
Wizz Air
8 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
15 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona

Znajdź najtańsze oferty lotów Hiszpania - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Hiszpania – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
18 sie
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
Ryanair
22 cze
MAD04:25Madryt-Barajas
12h 10min
1 przesiadka
KRK16:35Kraków Balice
Wizz Air
8 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Hiszpania – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Hiszpania – Polska
Ryanair
27 maj
MAD03:20Madryt-Barajas
40h 05min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
31 maj
KRK15:00Kraków Balice
14h 50min
1 przesiadka
MAD05:50Madryt-Barajas
Kilka linii lotniczych
25 maj
BCN03:05Barcelona
24h 35min
2 przesiadki
KTW03:40Katowice-Pyrzowice
2 cze
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
34h 45min
2 przesiadki
BCN21:00Barcelona
Ryanair
25 maj
BCN04:10Barcelona
36h 30min
2 przesiadki
KRK16:40Kraków Balice
31 maj
KRK06:25Kraków Balice
22h 15min
2 przesiadki
BCN04:40Barcelona
Wizz Air
26 maj
BCN18:30Barcelona
2h 55min
KTW21:25Katowice-Pyrzowice
2 cze
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
2h 50min
BCN17:00Barcelona
Lufthansa
28 maj
BCN02:50Barcelona
15h 15min
1 przesiadka
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
13 cze
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
4h 35min
1 przesiadka
BCN17:30Barcelona
Ryanair
25 maj
BCN02:25Barcelona
14h 50min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
31 maj
KRK06:25Kraków Balice
22h 15min
2 przesiadki
BCN04:40Barcelona

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Hiszpania – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Hiszpania – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 164 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 194 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
Brussels AirlinesCenaOd 486 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
LufthansaCenaOd 506 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Norwegian Air InternationalCenaOd 562 złBezpłatne odwołanieOcena
8,8
Szukaj lotów Norwegian Air International
LOTCenaOd 661 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Iberia ExpressCenaOd 671 złBezpłatne odwołanieOcena
4,9
Szukaj lotów Iberia Express
KLMCenaOd 712 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM

Loty Wizz Air: Hiszpania – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Hiszpania – Polska
Wizz Air
22 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
29 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona
Wizz Air
8 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
15 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona
Wizz Air
1 wrz
BCN16:40Barcelona
2h 50min
KRK19:30Kraków Balice
8 wrz
KRK13:10Kraków Balice
2h 50min
BCN16:00Barcelona

Loty Austrian Airlines: Hiszpania – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Hiszpania – Polska
Austrian Airlines
26 maj
AGP01:50Malaga
25h 55min
2 przesiadki
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
28 maj
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
AGP08:10Malaga
1 380 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
27 maj
AGP09:45Malaga
4h 50min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Lotnisko Chopina
28 maj
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
8h 00min
1 przesiadka
AGP12:25Malaga
2 211 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Hiszpania – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Hiszpania – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, LOT, i Wizz Air.



Alternatywne trasy Hiszpania-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena261 zł
Loty Barcelona - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena340 zł
Loty Madryt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena274 zł
Loty Madryt - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena296 zł
Loty Malaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena354 zł
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena283 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena376 zł
Loty Malaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena296 zł
Loty Madryt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena349 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena301 zł
Loty Palma de Mallorca - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena305 zł
Loty Barcelona - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena345 zł

Loty podobne do tych na trasie Hiszpania – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Hiszpania – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Hiszpania – Polska.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Hiszpania – Polska z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Hiszpania – Polska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Hiszpania – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.