Tanie loty na trasie Malaga – Kraków od 254 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Malaga

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Malaga-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

1 349 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Malaga – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 349 zł
Najszybszy lot Malaga-Kraków zajmuje 3h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Malaga-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Malaga - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Malaga - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Malaga – Kraków są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Malaga - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Malaga – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Malaga – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Malaga - Kraków są około 53% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Malaga – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Malaga-Kraków.

Która trasa podróży Malaga – Kraków jest najtańsza?

Malaga - Kraków Balice

Wybierz trasę Malaga - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Malaga - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Malaga – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Malaga - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Malaga - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Malaga - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 cze
AGP03:00Malaga
17h 05min
1 przesiadka
KRK20:05Kraków Balice
20 cze
KRK03:05Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
Ryanair
13 cze
AGP18:10Malaga
25h 30min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
20 cze
KRK03:05Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
Kilka linii lotniczych
22 cze
AGP11:20Malaga
7h 25min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
25 cze
KRK19:00Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
AGP15:50Malaga
Kilka linii lotniczych
15 cze
AGP11:20Malaga
7h 25min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
22 cze
KRK02:25Kraków Balice
15h 20min
1 przesiadka
AGP17:45Malaga
Ryanair
8 cze
AGP04:20Malaga
31h 15min
2 przesiadki
KRK11:35Kraków Balice
12 cze
KRK03:30Kraków Balice
12h 40min
1 przesiadka
AGP16:10Malaga
Kilka linii lotniczych
8 cze
AGP11:20Malaga
7h 25min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
11 cze
KRK19:00Kraków Balice
20h 50min
1 przesiadka
AGP15:50Malaga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Malaga – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Malaga – Kraków
Kilka linii lotniczych
1 cze
AGP07:15Malaga
7h 00min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
1 cze
KRK18:35Kraków Balice
40h 30min
3 przesiadki
AGP11:05Malaga
Ryanair
1 cze
AGP04:15Malaga
6h 30min
1 przesiadka
KRK10:45Kraków Balice
1 cze
KRK15:50Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
AGP11:30Malaga
1 018 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
AGP07:15Malaga
7h 00min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
1 cze
KRK17:30Kraków Balice
13h 05min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
Kilka linii lotniczych
1 cze
AGP07:15Malaga
7h 00min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
1 cze
KRK17:30Kraków Balice
13h 05min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
Kilka linii lotniczych
1 cze
AGP04:15Malaga
6h 30min
1 przesiadka
KRK10:45Kraków Balice
1 cze
KRK16:10Kraków Balice
26h 20min
2 przesiadki
AGP18:30Malaga
Kilka linii lotniczych
1 cze
AGP07:15Malaga
7h 00min
1 przesiadka
KRK14:15Kraków Balice
1 cze
KRK17:30Kraków Balice
13h 05min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
1 005 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Malaga – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Malaga – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 302 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Malaga – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Malaga – Kraków
Ryanair
13 cze
AGP18:10Malaga
25h 30min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
20 cze
KRK03:05Kraków Balice
27h 30min
1 przesiadka
AGP06:35Malaga
Ryanair
8 cze
AGP04:20Malaga
31h 15min
2 przesiadki
KRK11:35Kraków Balice
12 cze
KRK03:30Kraków Balice
12h 40min
1 przesiadka
AGP16:10Malaga
Ryanair
22 cze
AGP11:20Malaga
7h 25min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
26 cze
KRK17:05Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
AGP15:50Malaga

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Malaga – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Malaga – Kraków Balice, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Malaga – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Malaga i Kraków Balice dzieli dystans 2444,1 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 7h 15min.



Alternatywne trasy Malaga-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Malaga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena365 zł
Loty Jerez de la Frontera - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena829 zł
Loty Malaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena503 zł
Loty Malaga - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena516 zł
Loty Sewilla - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena417 zł
Loty Sewilla - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena344 zł
Loty Malaga - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena413 zł
Loty Sewilla - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena348 zł
Loty Malaga - Poznań
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena838 zł
Loty Sewilla - Wrocław
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena541 zł
Loty Grenada - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena1 091 zł
Loty Malaga - Lublin
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena559 zł

Loty podobne do tych na trasie Malaga – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Malaga – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Malaga – Kraków według Twoich preferencji.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Malaga – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Malaga – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Malaga – Kraków, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.