Tanie loty na trasie Walencja – Polska od 48 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Walencja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Walencja-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 00minNajszybszy lot Walencja-Polska zajmuje 3h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Walencja-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Walencja - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Walencja - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Walencja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Walencja – Polska?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Walencja-Polska.

Która trasa podróży Walencja – Polska jest najtańsza?

Walencja - Kraków Balice

Wybierz trasę Walencja - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Walencja - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Walencja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Walencja - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
3 lut
VLC15:45Walencja
3h 05min
KRK18:50Kraków Balice
6 lut
KRK05:10Kraków Balice
3h 10min
VLC08:20Walencja
Kilka linii lotniczych
24 lut
VLC13:50Walencja
26h 55min
1 przesiadka
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
27 lut
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
26h 55min
2 przesiadki
VLC18:05Walencja
Ryanair
18 lut
VLC01:40Walencja
9h 35min
1 przesiadka
WMI11:15Warszawa Modlin
20 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 45min
1 przesiadka
VLC05:40Walencja
TAP AIR PORTUGAL
20 cze
VLC14:20Walencja
17h 40min
1 przesiadka
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
28 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
VLC08:00Walencja
Ryanair
4 lut
VLC01:35Walencja
10h 05min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
8 lut
KRK07:15Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
VLC19:25Walencja
Ryanair
3 lut
VLC01:35Walencja
16h 50min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
6 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 45min
1 przesiadka
VLC05:40Walencja

Znajdź najtańsze oferty lotów Walencja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Walencja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
29 sty
VLC01:55Walencja
8h 45min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 lut
VLC15:10Walencja
21h 00min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
27 sty
VLC10:00Walencja
25h 35min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Walencja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Walencja – Polska
Kilka linii lotniczych
27 sty
VLC08:00Walencja
24h 00min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
33h 40min
2 przesiadki
VLC11:10Walencja
Ryanair
27 sty
VLC12:40Walencja
17h 20min
1 przesiadka
KRK06:00Kraków Balice
31 sty
KRK07:15Kraków Balice
10h 50min
1 przesiadka
VLC18:05Walencja
Kilka linii lotniczych
27 sty
VLC10:00Walencja
25h 35min
1 przesiadka
KRK11:35Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
33h 40min
2 przesiadki
VLC11:10Walencja
Ryanair
27 sty
VLC08:00Walencja
24h 00min
1 przesiadka
KRK08:00Kraków Balice
30 sty
KRK05:10Kraków Balice
3h 10min
VLC08:20Walencja
Ryanair
27 sty
VLC15:45Walencja
3h 05min
KRK18:50Kraków Balice
31 sty
KRK07:15Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
VLC03:40Walencja
Kilka linii lotniczych
28 sty
VLC06:30Walencja
36h 15min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
33h 40min
2 przesiadki
VLC11:10Walencja

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Walencja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Walencja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 385 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 799 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty KLM: Walencja – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Walencja – Polska
KLM
16 kwi
VLC11:55Walencja
21h 50min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
24 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
24h 25min
1 przesiadka
VLC10:40Walencja
KLM
11 lut
VLC11:55Walencja
6h 30min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
14 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
6h 15min
1 przesiadka
VLC18:00Walencja
KLM
11 lut
VLC16:15Walencja
26h 10min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
14 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
6h 15min
1 przesiadka
VLC18:00Walencja

Loty TAP AIR PORTUGAL: Walencja – Polska

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Walencja – Polska
TAP AIR PORTUGAL
20 cze
VLC14:20Walencja
17h 40min
1 przesiadka
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
28 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
VLC08:00Walencja
TAP AIR PORTUGAL
7 cze
VLC14:20Walencja
17h 40min
1 przesiadka
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
11 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 45min
1 przesiadka
VLC08:00Walencja
TAP AIR PORTUGAL
23 cze
VLC01:50Walencja
12h 25min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
10h 30min
1 przesiadka
VLC19:25Walencja

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Walencja – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Walencja – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Walencja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena199 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena163 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena183 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena219 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena247 zł
Loty Walencja - Poznań
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena271 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena227 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena251 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena187 zł
Loty Alicante - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena263 zł
Loty Castellón de la Plana - Poznań
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena526 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena263 zł

Loty podobne do tych na trasie Walencja – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Walencja – Polska