Tanie loty na trasie Walencja – Poznań od 189 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Poznań-Walencja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Walencja-Poznań

Znaleziono najlepszą cenę

189 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Walencja - Poznań w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 189 zł. Najlepsza oferta na lot Walencja - Poznań w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 974 zł.
Najszybszy lot Walencja-Poznań zajmuje 8h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Walencja-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Walencja - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Walencja - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Walencja – Poznań jest najtańsza?

Walencja - Poznań Ławica

Wybierz trasę Walencja - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Walencja - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Walencja - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Walencja - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
4 lip
VLC18:55Walencja
19h 10min
2 przesiadki
POZ14:05Poznań Ławica
8 lip
POZ03:10Poznań Ławica
14h 20min
1 przesiadka
VLC17:30Walencja
Kilka linii lotniczych
7 lip
VLC03:05Walencja
8h 45min
2 przesiadki
POZ11:50Poznań Ławica
9 lip
POZ13:15Poznań Ławica
13h 55min
1 przesiadka
VLC03:10Walencja
Ryanair
5 lip
VLC12:10Walencja
6h 10min
1 przesiadka
POZ18:20Poznań Ławica
9 lip
POZ13:15Poznań Ławica
13h 55min
1 przesiadka
VLC03:10Walencja
Kilka linii lotniczych
4 lip
VLC18:55Walencja
19h 10min
2 przesiadki
POZ14:05Poznań Ławica
8 lip
POZ01:40Poznań Ławica
41h 10min
3 przesiadki
VLC18:50Walencja
Ryanair
6 lip
VLC17:50Walencja
13h 40min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
9 lip
POZ13:15Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
VLC19:20Walencja
Ryanair
4 lip
VLC18:55Walencja
19h 10min
2 przesiadki
POZ14:05Poznań Ławica
8 lip
POZ11:35Poznań Ławica
31h 15min
2 przesiadki
VLC18:50Walencja

Znajdź najtańsze oferty lotów Walencja - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Walencja – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
22 cze
VLC04:30Walencja
27h 00min
2 przesiadki
POZ07:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
23 cze
VLC18:00Walencja
49h 50min
3 przesiadki
POZ19:50Poznań Ławica
Ryanair
17 cze
VLC18:45Walencja
25h 05min
1 przesiadka
POZ19:50Poznań Ławica

Loty Ryanair: Walencja – Poznań

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Walencja – Poznań
Ryanair
4 lip
VLC18:55Walencja
19h 10min
2 przesiadki
POZ14:05Poznań Ławica
8 lip
POZ03:10Poznań Ławica
14h 20min
1 przesiadka
VLC17:30Walencja
Ryanair
5 lip
VLC12:10Walencja
6h 10min
1 przesiadka
POZ18:20Poznań Ławica
9 lip
POZ13:15Poznań Ławica
13h 55min
1 przesiadka
VLC03:10Walencja
Ryanair
6 lip
VLC17:50Walencja
13h 40min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
9 lip
POZ13:15Poznań Ławica
6h 05min
1 przesiadka
VLC19:20Walencja

  • Walencja – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Poznań Ławica i Walencja są od siebie oddalone o 1953,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 5h 05min.



Alternatywne trasy Walencja-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena494 zł
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena331 zł
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena331 zł
Loty Alicante - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena455 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena477 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena395 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena443 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena752 zł
Loty Walencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena335 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena455 zł
Loty Castellón de la Plana - Poznań
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena567 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena924 zł

Loty podobne do tych na trasie Walencja – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Walencja – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Walencja – Poznań. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Walencja – Poznań tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Walencja – Poznań dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Walencja – Poznań. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.