Cheap flights z Polski do Wyspy Grecji from 164 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 13.2
pon. 20.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wyspy Grecji-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Wyspy Grecji

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najszybszy lot Polska-Wyspy Grecji zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Polska-Wyspy Grecji każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Wyspy Grecji?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Wyspy Grecji?

Ryanair. Corendon Airlines, Corendon Airlines Europe i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Wyspy Grecji.

Która trasa podróży Polska – Wyspy Grecji jest najtańsza?

Kraków Balice - Chania (Kreta) Souda. Wybierz trasę Kraków Balice - Chania (Kreta) Souda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Wyspy Grecji.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Wyspy Grecji

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Wyspy Grecji, zmieniając zakładki
Ryanair
27 mar
KRK03:10Kraków Balice
2h 35min
CHQ05:45Chania (Kreta) Souda
29 mar
CHQ07:10Chania (Kreta) Souda
2h 45min
KRK09:55Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 mar
WAW12:05Warszawa Chopina
6h 30min
1 przesiadka
CFU18:35Korfu Ioannis Kapodistrias
30 mar
CFU18:00Korfu Ioannis Kapodistrias
11h 55min
1 przesiadka
WAW05:55Warszawa Chopina
Ryanair
27 mar
KRK03:10Kraków Balice
2h 35min
CHQ05:45Chania (Kreta) Souda
29 mar
CHQ07:10Chania (Kreta) Souda
2h 45min
KRK09:55Kraków Balice
Ryanair
30 mar
WMI02:45Warszawa Modlin
13h 50min
1 przesiadka
CFU16:35Korfu Ioannis Kapodistrias
31 mar
CFU11:45Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
WMI14:10Warszawa Modlin
Aegean Airlines
3 mar
WAW06:25Warszawa Chopina
5h 45min
1 przesiadka
RHO12:10Rodos Diagoras
7 mar
RHO15:00Rodos Diagoras
15h 40min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
Ryanair
28 mar
KRK14:45Kraków Balice
13h 00min
1 przesiadka
CFU03:45Korfu Ioannis Kapodistrias
30 mar
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Wyspy Grecji w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Wyspy Grecji w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
2 kwi
WRO09:40Wrocław-Strachowice
2h 15min
CFU11:55Korfu Ioannis Kapodistrias
Ryanair
28 mar
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
Kilka linii lotniczych
16 kwi
WAW06:30Warszawa Chopina
10h 15min
1 przesiadka
CFU16:45Korfu Ioannis Kapodistrias

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Wyspy Grecji

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Wyspy Grecji
Aegean Airlines
13 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 30min
1 przesiadka
HER03:10Heraklion N. Kazantzakis Apt.
14 lut
HER06:30Heraklion N. Kazantzakis Apt.
6h 25min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
13 lut
WAW00:45Warszawa Chopina
11h 50min
2 przesiadki
HER12:35Heraklion N. Kazantzakis Apt.
15 lut
HER01:45Heraklion N. Kazantzakis Apt.
4h 55min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
1 435 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
17 lut
WAW06:25Warszawa Chopina
5h 45min
1 przesiadka
RHO12:10Rodos Diagoras
19 lut
RHO05:30Rodos Diagoras
7h 25min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
13 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 30min
1 przesiadka
HER03:10Heraklion N. Kazantzakis Apt.
17 lut
HER01:45Heraklion N. Kazantzakis Apt.
4h 55min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
Aegean Airlines
14 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
4h 55min
1 przesiadka
HER17:35Heraklion N. Kazantzakis Apt.
22 lut
HER01:45Heraklion N. Kazantzakis Apt.
4h 55min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
1 059 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
12 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
HER04:50Heraklion N. Kazantzakis Apt.
14 lut
HER06:30Heraklion N. Kazantzakis Apt.
6h 25min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
1 112 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Wyspy Grecji

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Wyspy Grecji z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 71 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Sympatyczna załoga

Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 276 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
EllinairCenaOd 327 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Ellinair
Enter AirCenaOd 336 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air
LOTCenaOd 354 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
Aegean AirlinesCenaOd 404 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,5

Wejście na pokład

8,1

Komfort

8,7

Załoga

7,7

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

1 / 2

Ciepłe jedzenie i wybór napojów w trakcie serwisu

Szukaj lotów Aegean Airlines
LufthansaCenaOd 414 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa
Corendon AirlinesCenaOd 430 złBezpłatne odwołanieOcena
5,5
Szukaj lotów Corendon Airlines
Corendon Airlines EuropeCenaOd 450 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Corendon Airlines Europe
Smartwings PolandCenaOd 452 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Smartwings Poland

Loty Aegean Airlines: Polska – Wyspy Grecji

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Polska – Wyspy Grecji
Aegean Airlines
3 mar
WAW06:25Warszawa Chopina
5h 45min
1 przesiadka
RHO12:10Rodos Diagoras
7 mar
RHO15:00Rodos Diagoras
15h 40min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
Aegean Airlines
4 mar
WAW06:25Warszawa Chopina
11h 10min
1 przesiadka
HER17:35Heraklion N. Kazantzakis Apt.
9 mar
HER03:25Heraklion N. Kazantzakis Apt.
9h 30min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
4 mar
WAW06:25Warszawa Chopina
11h 10min
1 przesiadka
HER17:35Heraklion N. Kazantzakis Apt.
9 mar
HER03:25Heraklion N. Kazantzakis Apt.
9h 30min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina

Loty SWISS: Polska – Wyspy Grecji

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Polska – Wyspy Grecji
SWISS
4 lip
WAW15:50Warszawa Chopina
13h 15min
1 przesiadka
JTR05:05Thira Santoryn
12 lip
JTR06:50Thira Santoryn
23h 05min
1 przesiadka
WAW05:55Warszawa Chopina
1 267 zł
Znajdź podobne
SWISS
23 cze
WAW03:40Warszawa Chopina
11h 30min
1 przesiadka
HER15:10Heraklion N. Kazantzakis Apt.
30 cze
HER16:55Heraklion N. Kazantzakis Apt.
16h 25min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Chopina
1 285 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Wyspy Grecji oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Wyspy Grecji, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i Aegean Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Wyspy Grecji

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena306 zł
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena315 zł
Loty Warszawa - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena284 zł
Loty Warszawa - Heraklion
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena678 zł
Loty Warszawa - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena864 zł
Loty Kraków - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena275 zł
Loty Warszawa - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena447 zł
Loty Kraków - Heraklion
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena518 zł
Loty Katowice - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena514 zł
Loty Gdańsk - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena478 zł
Loty Wrocław - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena456 zł
Loty Wrocław - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena350 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Wyspy Grecji

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Wyspy Grecji

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Wyspy Grecji.

Loty na trasie Polska – Wyspy Grecji z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Wyspy Grecji, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Wyspy Grecji. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.