Tanie loty na trasie Polska – Toskania od 80 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 2.7
sob 9.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Toskania-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Toskania

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Toskania zajmuje 1h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Toskania. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Florencja Peretola, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Piza Galileo Galilei i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Piza Galileo Galilei.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Toskania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Toskania?

Ryanair

Austrian Airlines, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Toskania.

Która trasa podróży Polska – Toskania jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Piza Galileo Galilei

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Piza Galileo Galilei, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Toskania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Toskania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Toskania, zmieniając zakładki
Ryanair
23 lis
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
PSA09:40Piza Galileo Galilei
30 lis
PSA10:05Piza Galileo Galilei
2h 10min
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
30 wrz
KRK16:00Kraków Balice
1h 50min
PSA17:50Piza Galileo Galilei
4 paź
PSA05:55Piza Galileo Galilei
26h 10min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Ryanair
23 lis
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
PSA09:40Piza Galileo Galilei
30 lis
PSA10:05Piza Galileo Galilei
2h 10min
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 lis
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
PSA09:40Piza Galileo Galilei
30 lis
PSA10:05Piza Galileo Galilei
2h 10min
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
9 sie
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
19 sie
PSA11:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO13:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 lis
GDN07:20Gdańsk Rębiechowo
2h 20min
PSA09:40Piza Galileo Galilei
30 lis
PSA10:05Piza Galileo Galilei
2h 10min
GDN12:15Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Toskania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Toskania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
12 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
Ryanair
12 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
Kilka linii lotniczych
27 wrz
WMI18:55Warszawa Modlin
14h 05min
2 przesiadki
PSA09:00Piza Galileo Galilei

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Toskania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Toskania
Ryanair
5 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
15 lip
PSA11:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO13:40Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
5 lip
WRO18:10Wrocław-Strachowice
25h 40min
2 przesiadki
PSA19:50Piza Galileo Galilei
8 lip
PSA11:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO13:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
12 lip
PSA15:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO17:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
8 lip
PSA11:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO13:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
12 lip
PSA15:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO17:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
5 lip
WRO18:05Wrocław-Strachowice
1h 50min
PSA19:55Piza Galileo Galilei
12 lip
PSA15:50Piza Galileo Galilei
1h 50min
WRO17:40Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Toskania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Toskania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 147 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Wizz AirCenaOd 197 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
Air FranceCenaOd 546 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Air France
SWISSCenaOd 650 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
KLMCenaOd 694 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
Austrian AirlinesCenaOd 725 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
ITA AirwaysCenaOd 735 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways

Loty Lufthansa: Polska – Toskania

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Toskania
Lufthansa
12 paź
WAW13:00Warszawa Chopina
4h 10min
1 przesiadka
FLR17:10Florencja Peretola
19 paź
FLR13:00Florencja Peretola
4h 50min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
Lufthansa
15 paź
WAW10:30Warszawa Chopina
8h 10min
1 przesiadka
FLR18:40Florencja Peretola
19 paź
FLR13:00Florencja Peretola
4h 50min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
Lufthansa
11 lis
WAW11:50Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
FLR15:30Florencja Peretola
13 lis
FLR01:40Florencja Peretola
11h 35min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Chopina

Loty Air France: Polska – Toskania

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Toskania
Air France
1 paź
WAW12:55Warszawa Chopina
16h 10min
1 przesiadka
FLR05:05Florencja Peretola
8 paź
FLR16:30Florencja Peretola
15h 15min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Chopina
Air France
14 paź
WAW15:50Warszawa Chopina
21h 35min
1 przesiadka
FLR13:25Florencja Peretola
19 paź
FLR16:30Florencja Peretola
15h 15min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Chopina
Air France
5 lip
WRO10:05Wrocław-Strachowice
8h 30min
2 przesiadki
FLR18:35Florencja Peretola
13 lip
FLR02:25Florencja Peretola
7h 10min
2 przesiadki
WRO09:35Wrocław-Strachowice
3 022 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Toskania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Toskania, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Lufthansa, i Austrian Airlines.



Alternatywne trasy Polska-Toskania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena249 zł
Loty Warszawa - Florencja
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena692 zł
Loty Gdańsk - Piza
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena173 zł
Loty Kraków - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena275 zł
Loty Warszawa - Piza
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena337 zł
Loty Kraków - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena950 zł
Loty Katowice - Piza
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena453 zł
Loty Gdańsk - Florencja
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena839 zł
Loty Poznań - Piza
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena595 zł
Loty Katowice - Florencja
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 038 zł
Loty Wrocław - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena728 zł
Loty Poznań - Florencja
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena484 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Toskania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Toskania

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Toskania z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Toskania na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Toskania. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Polska – Toskania można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.