Tanie loty na trasie Katowice – Piza od 64 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 18.1
wt 25.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Piza-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Piza
Znaleziono najlepszą cenę1 296 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – Piza w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 1 296 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – Piza w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 64 zł.
Najkrótszy czas lotu7h 30minNajszybszy lot Katowice-Piza zajmuje 7h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Piza. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Piza Galileo Galilei.
Piza — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Piza: Piza Galileo Galilei (PSA)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Piza?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Piza są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Piza to Luty. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Piza są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Katowice – Piza są najtańsze?

wieczorem

Loty Katowice - Piza są około 32% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Piza?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Piza.

Która trasa podróży Katowice – Piza jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Piza Galileo Galilei

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Piza Galileo Galilei, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Piza.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Piza

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Piza, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 lut
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
25h 15min
1 przesiadka
PSA06:55Piza Galileo Galilei
6 lut
PSA02:05Piza Galileo Galilei
9h 20min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 lut
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
PSA17:40Piza Galileo Galilei
6 lut
PSA02:05Piza Galileo Galilei
9h 20min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 lut
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
23h 05min
1 przesiadka
PSA09:45Piza Galileo Galilei
6 lut
PSA15:50Piza Galileo Galilei
23h 15min
2 przesiadki
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 lut
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
37h 15min
2 przesiadki
PSA18:55Piza Galileo Galilei
6 lut
PSA11:55Piza Galileo Galilei
27h 10min
2 przesiadki
KTW15:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
7h 30min
1 przesiadka
PSA17:55Piza Galileo Galilei
19 lut
PSA15:20Piza Galileo Galilei
20h 05min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
7h 30min
1 przesiadka
PSA17:55Piza Galileo Galilei
17 lut
PSA10:10Piza Galileo Galilei
19h 15min
1 przesiadka
KTW05:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Piza w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Piza w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
26 sty
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
PSA17:40Piza Galileo Galilei
Ryanair
26 sty
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
13h 00min
2 przesiadki
PSA14:45Piza Galileo Galilei
Ryanair
21 sty
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
40h 55min
2 przesiadki
PSA18:55Piza Galileo Galilei

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Piza

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Piza z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 379 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 558 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Katowice – Piza

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Piza
Ryanair
2 lut
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
PSA17:40Piza Galileo Galilei
6 lut
PSA02:05Piza Galileo Galilei
9h 20min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
7h 30min
1 przesiadka
PSA17:55Piza Galileo Galilei
19 lut
PSA15:20Piza Galileo Galilei
20h 05min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
12 lut
KTW10:25Katowice-Pyrzowice
7h 30min
1 przesiadka
PSA17:55Piza Galileo Galilei
17 lut
PSA10:10Piza Galileo Galilei
19h 15min
1 przesiadka
KTW05:25Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Piza Galileo Galilei oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Piza Galileo Galilei, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Piza Galileo Galilei – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Piza Galileo Galilei i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 975,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 7h 30min.


Alternatywne trasy Katowice-Piza

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Florencja
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena378 zł
Loty Kraków - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena44 zł
Loty Warszawa - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena509 zł
Loty Wrocław - Piza
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena119 zł
Loty Warszawa - Piza
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena147 zł
Loty Gdańsk - Florencja
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena485 zł
Loty Katowice - Florencja
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena477 zł
Loty Wrocław - Florencja
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena481 zł
Loty Poznań - Piza
Najkrótszy czas lotu11h 55min
Najniższa cena282 zł
Loty Poznań - Florencja
Najkrótszy czas lotu19h 40min
Najniższa cena704 zł
Loty Lublin - Florencja
Najkrótszy czas lotu37h 00min
Najniższa cena1 392 zł
Loty Łódź - Florencja
Najkrótszy czas lotu25h 05min
Najniższa cena1 626 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Piza

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Piza