Tanie loty Katowice - Pescara od 356 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Pescara-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Pescara
Znaleziono najlepszą cenę1 409 złNajlepsza cena za lot Katowice – Pescara znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 409 zł
Najkrótszy czas lotu11h 45minNajszybszy lot Katowice-Pescara zajmuje 11h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Pescara. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Pescara Liberi.
Pescara — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Pescara: Pescara Liberi (PSR)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Pescara?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Kiedy loty Katowice – Pescara są najtańsze?

po południu

Loty Katowice - Pescara są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Katowice – Pescara jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Pescara Liberi

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Pescara Liberi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Pescara.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Pescara

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Pescara, zmieniając zakładki
Ryanair
30 paź
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
16h 40min
1 przesiadka
PSR06:45Pescara Liberi
1 lis
PSR03:00Pescara Liberi
8h 30min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
29 paź
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
8h 40min
2 przesiadki
PSR17:35Pescara Liberi
1 lis
PSR03:00Pescara Liberi
27h 05min
1 przesiadka
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 lis
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
21h 50min
1 przesiadka
PSR08:05Pescara Liberi
14 lis
PSR02:00Pescara Liberi
10h 15min
1 przesiadka
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
30 paź
KTW14:05Katowice-Pyrzowice
16h 40min
1 przesiadka
PSR06:45Pescara Liberi
1 lis
PSR03:00Pescara Liberi
27h 55min
2 przesiadki
KTW06:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lis
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
24h 15min
3 przesiadki
PSR08:05Pescara Liberi
14 lis
PSR02:00Pescara Liberi
38h 20min
2 przesiadki
KTW16:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 lis
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
16h 45min
2 przesiadki
PSR03:00Pescara Liberi
14 lis
PSR02:00Pescara Liberi
38h 20min
2 przesiadki
KTW16:20Katowice-Pyrzowice

  • Katowice-Pyrzowice – Pescara Liberi – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Katowice-Pyrzowice – Pescara Liberi wynosi 941,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 8h 40min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Katowice-Pescara

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Pescara
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena174 zł
Loty Poznań - Pescara
Najkrótszy czas lotu11h 35min
Najniższa cena554 zł

Podobne loty: Katowice – Pescara

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Katowice – Pescara