Tanie loty na trasie Polska – Saloniki od 97 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Saloniki-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Saloniki

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Saloniki — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Saloniki zajmuje 1h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Saloniki. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Saloniki Thessaloniki Makedonia.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Saloniki: Saloniki Thessaloniki Makedonia (SKG)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Saloniki?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Saloniki?

Ryanair

Aegean Airlines, Austrian Airlines i Ellinair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Saloniki.

Która trasa podróży Polska – Saloniki jest najtańsza?

Kraków Balice - Saloniki Thessaloniki Makedonia

Wybierz trasę Kraków Balice - Saloniki Thessaloniki Makedonia, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Saloniki.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Saloniki

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Saloniki, zmieniając zakładki
Ryanair
10 lis
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
SKG15:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
13 lis
SKG04:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 05min
KRK07:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
14h 05min
1 przesiadka
SKG06:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
8 cze
SKG12:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
20h 25min
2 przesiadki
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
26h 25min
1 przesiadka
SKG18:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
9 cze
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 55min
1 przesiadka
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 paź
KRK10:35Kraków Balice
1h 55min
SKG12:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
16 paź
SKG18:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
1h 55min
KRK20:05Kraków Balice
Ryanair
3 lis
KRK15:00Kraków Balice
1h 55min
SKG16:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
10 lis
SKG17:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 05min
KRK19:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
14h 05min
1 przesiadka
SKG06:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
8 cze
SKG12:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
27h 05min
1 przesiadka
KTW16:00Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Saloniki w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Saloniki w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 cze
WRO03:30Wrocław-Strachowice
25h 30min
1 przesiadka
SKG05:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
6 cze
KRK01:30Kraków Balice
27h 35min
2 przesiadki
SKG05:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
Ryanair
8 cze
KRK02:20Kraków Balice
14h 45min
2 przesiadki
SKG17:05Saloniki Thessaloniki Makedonia

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Saloniki

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Saloniki
Kilka linii lotniczych
24 maj
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
30h 15min
2 przesiadki
SKG11:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
26 maj
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 55min
1 przesiadka
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
27 maj
KTW02:20Katowice-Pyrzowice
26h 00min
2 przesiadki
SKG04:20Saloniki Thessaloniki Makedonia
31 maj
SKG14:25Saloniki Thessaloniki Makedonia
23h 45min
2 przesiadki
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 maj
GDN03:05Gdańsk Rębiechowo
6h 00min
1 przesiadka
SKG09:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
31 maj
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
11h 35min
2 przesiadki
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 maj
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
30h 15min
2 przesiadki
SKG11:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
26 maj
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 55min
1 przesiadka
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 maj
KTW09:15Katowice-Pyrzowice
19h 55min
1 przesiadka
SKG05:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
26 maj
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 55min
1 przesiadka
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
Austrian Airlines
27 maj
KRK10:30Kraków Balice
23h 35min
1 przesiadka
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
2 cze
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Saloniki

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Saloniki z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 81 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
EllinairCenaOd 290 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Ellinair
LOTCenaOd 311 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Austrian AirlinesCenaOd 496 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
Aegean AirlinesCenaOd 513 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines
LufthansaCenaOd 618 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Smartwings PolandCenaOd 1 023 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Smartwings Poland

Loty Ryanair: Polska – Saloniki

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Saloniki
Ryanair
10 lis
KRK14:00Kraków Balice
1h 55min
SKG15:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
13 lis
SKG04:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 05min
KRK07:00Kraków Balice
Ryanair
6 cze
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
26h 25min
1 przesiadka
SKG18:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
9 cze
SKG19:55Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 55min
1 przesiadka
KTW20:50Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 paź
KRK10:35Kraków Balice
1h 55min
SKG12:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
16 paź
SKG18:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
1h 55min
KRK20:05Kraków Balice

Loty Austrian Airlines: Polska – Saloniki

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Polska – Saloniki
Austrian Airlines
27 maj
KRK10:30Kraków Balice
23h 35min
1 przesiadka
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
2 cze
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
24h 50min
1 przesiadka
KRK10:50Kraków Balice
Austrian Airlines
26 maj
KRK10:30Kraków Balice
23h 35min
1 przesiadka
SKG10:05Saloniki Thessaloniki Makedonia
1 cze
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
10h 20min
1 przesiadka
KRK20:20Kraków Balice
Austrian Airlines
28 maj
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 50min
1 przesiadka
SKG08:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
4 cze
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
5h 35min
1 przesiadka
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Saloniki Thessaloniki Makedonia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Saloniki Thessaloniki Makedonia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Austrian Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Saloniki

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Saloniki
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena327 zł
Loty Kraków - Saloniki
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena190 zł
Loty Katowice - Saloniki
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena230 zł
Loty Wrocław - Saloniki
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena394 zł
Loty Gdańsk - Saloniki
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena424 zł
Loty Poznań - Saloniki
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena504 zł
Loty Rzeszów - Saloniki
Najkrótszy czas lotu23h 25min
Najniższa cena906 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Saloniki

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Saloniki

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Saloniki. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Saloniki z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Saloniki. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Saloniki, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.