Tanie loty na trasie Polska – Francja od 16 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Francja-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Francja
Najkrótszy czas lotu2h 30minNajszybszy lot Polska-Francja zajmuje 2h 30min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr i ndzBezpośrednie loty Polska-Francja – poniedziałek, wtorek, środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air Canada i Air France.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Francja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Francja?

Eurowings

Brussels Airlines, Eurowings i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Francja.

Która trasa podróży Polska – Francja jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Paryż-Orly

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Paryż-Orly, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Francja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Francja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Francja, zmieniając zakładki
Wizz Air
15 lut
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:00Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
17 lut
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY08:20Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
22 lut
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:00Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
5 lut
WMI12:45Warszawa Modlin
2h 25min
BVA15:10Paryż Beauvais-Tillé
12 lut
BVA15:35Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI17:45Warszawa Modlin
Wizz Air
22 lut
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:00Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
5 lut
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY09:40Paryż-Orly
15 lut
ORY04:35Paryż-Orly
2h 05min
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Francja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Francja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair, Wizz Air i easyJet.
Wizz Air
27 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY15:15Paryż-Orly
Ryanair
26 sty
WMI12:30Warszawa Modlin
2h 25min
BVA14:55Paryż Beauvais-Tillé
Wizz Air
26 lut
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY09:40Paryż-Orly

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Francja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Francja
Ryanair
26 sty
WMI12:30Warszawa Modlin
2h 25min
BVA14:55Paryż Beauvais-Tillé
29 sty
BVA15:35Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI17:45Warszawa Modlin
Wizz Air
29 sty
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY09:40Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
25 sty
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 40min
1 przesiadka
BVA04:30Paryż Beauvais-Tillé
27 sty
BVA05:40Paryż Beauvais-Tillé
30h 30min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
30 sty
WMI07:15Warszawa Modlin
2h 25min
BVA09:40Paryż Beauvais-Tillé
31 sty
BVA11:05Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI13:15Warszawa Modlin
Ryanair
29 sty
WMI12:45Warszawa Modlin
2h 25min
BVA15:10Paryż Beauvais-Tillé
5 lut
BVA15:35Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI17:45Warszawa Modlin
Ryanair
26 sty
WMI12:30Warszawa Modlin
2h 25min
BVA14:55Paryż Beauvais-Tillé
29 sty
BVA15:35Paryż Beauvais-Tillé
2h 10min
WMI17:45Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Francja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Francja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 103 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 204 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
easyJet
CenaOd 210 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Eurowings
CenaOd 357 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Brussels Airlines
CenaOd 398 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
LOT
CenaOd 408 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 408 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Air France
CenaOd 416 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
SWISS
CenaOd 430 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Austrian Airlines
CenaOd 475 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Wizz Air: Polska – Francja

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Francja
Wizz Air
15 lut
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:00Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
17 lut
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY08:20Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
22 lut
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:00Paryż-Orly
26 lut
ORY10:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Lufthansa: Polska – Francja

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Francja
Lufthansa
3 lut
GDN08:20Gdańsk Rębiechowo
9h 05min
1 przesiadka
CDG17:25Paryż Charles de Gaulle
6 lut
CDG08:30Paryż Charles de Gaulle
6h 25min
1 przesiadka
GDN14:55Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
31 sty
POZ08:20Poznań Ławica
4h 30min
1 przesiadka
ORY12:50Paryż-Orly
5 lut
ORY04:10Paryż-Orly
3h 30min
1 przesiadka
POZ07:40Poznań Ławica

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Francja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Francja, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, LOT i Air France. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Francja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena104 zł
Loty Warszawa - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena44 zł
Loty Gdańsk - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena64 zł
Loty Poznań - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena64 zł
Loty Wrocław - Paryż
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena80 zł
Loty Warszawa - Nicea
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena179 zł
Loty Katowice - Paryż
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena183 zł
Loty Warszawa - Marsylia
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena167 zł
Loty Kraków - Marsylia
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena72 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Francja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Francja