Tanie loty na trasie Lublin – Europa od 43 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Europa-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Europa

Najkrótszy czas lotu

0h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lublin-Europa zajmuje 0h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Europa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Split, Lotnisko Lublin - Lotnisko Londyn-Luton i Lotnisko Lublin - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Europa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Europa?

Ryanair

LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Europa.

Która trasa podróży Lublin – Europa jest najtańsza?

Lublin - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Lublin - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Europa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Europa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Europa, zmieniając zakładki
Ryanair
13 cze
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
20 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ05:30Lublin
Kilka linii lotniczych
12 cze
LUZ06:45Lublin
1h 15min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
20 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ05:30Lublin
LOT
30 cze
LUZ02:50Lublin
1h 15min
GDN04:05Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
LUZ06:15Lublin
Wizz Air UK
16 cze
LUZ05:55Lublin
2h 45min
LTN08:40Londyn-Luton
23 cze
LTN01:45Londyn-Luton
2h 35min
LUZ04:20Lublin
Ryanair
13 cze
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
20 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ05:30Lublin
Ryanair
13 cze
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
17 cze
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ10:05Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Europa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Europa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air UK.
Ryanair
27 cze
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air UK
26 lip
LUZ05:55Lublin
2h 45min
LTN08:40Londyn-Luton
LOT
24 lip
LUZ06:45Lublin
1h 15min
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublin – Europa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublin – Europa
Ryanair
30 maj
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ05:30Lublin
Kilka linii lotniczych
2 cze
LUZ02:50Lublin
1h 15min
GDN04:05Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ10:05Lublin
Wizz Air UK
30 maj
LUZ05:55Lublin
2h 45min
LTN08:40Londyn-Luton
6 cze
LTN01:45Londyn-Luton
2h 35min
LUZ04:20Lublin
Ryanair
30 maj
LUZ05:55Lublin
1h 05min
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
6 cze
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
1h 05min
LUZ05:30Lublin
LOT
2 cze
LUZ02:50Lublin
1h 15min
GDN04:05Gdańsk Rębiechowo
5 cze
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
LUZ06:15Lublin
Ryanair
1 cze
LUZ17:30Lublin
2h 35min
LTN20:05Londyn-Luton
3 cze
LTN02:55Londyn-Luton
2h 35min
LUZ05:30Lublin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Europa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Europa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 292 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LOTCenaOd 406 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Lublin – Europa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Europa
LOT
30 cze
LUZ02:50Lublin
1h 15min
GDN04:05Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
LUZ06:15Lublin
LOT
12 lip
LUZ01:35Lublin
0h 50min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 wrz
WAW09:30Warszawa Lotnisko Chopina
0h 50min
LUZ10:20Lublin
LOT
26 wrz
LUZ01:35Lublin
0h 50min
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 paź
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
0h 45min
LUZ19:45Lublin

Loty Wizz Air: Lublin – Europa

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Lublin – Europa
Wizz Air
1 lip
LUZ14:00Lublin
1h 55min
SPU15:55Split
8 lip
SPU11:50Split
1h 50min
LUZ13:40Lublin
Wizz Air
4 lip
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
8 lip
SPU11:50Split
1h 50min
LUZ13:40Lublin
Wizz Air
4 lip
LUZ14:15Lublin
1h 55min
SPU16:10Split
8 lip
SPU11:50Split
1h 50min
LUZ13:40Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Europa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Europa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Wizz Air, i Ryanair.


Alternatywne trasy Lublin-Europa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Barcelona
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena353 zł
Loty Warszawa - Stambuł
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena646 zł
Loty Warszawa - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena211 zł
Loty Warszawa - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena133 zł
Loty Warszawa - Lizbona
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena396 zł
Loty Warszawa - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena258 zł
Loty Warszawa - Madryt
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena245 zł
Loty Kraków - Barcelona
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena293 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena164 zł
Loty Warszawa - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena538 zł
Loty Warszawa - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena177 zł
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena146 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Europa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Europa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Lublin – Europa z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Lublin – Europa z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublin – Europa dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Lublin – Europa, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.