Tanie loty na trasie Kraków – Stan Nowy Jork od 592 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Stan Nowy Jork-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Stan Nowy Jork

Znaleziono najlepszą cenę

592 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 25min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kraków - Stan Nowy Jork w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 592 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Stan Nowy Jork w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 9 462 zł.
Najszybszy lot Kraków-Stan Nowy Jork zajmuje 11h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Stan Nowy Jork. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Newark-Liberty, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nowy Jork-LaGuardia i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Nowy Jork-JFK.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Stan Nowy Jork?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Stan Nowy Jork?

Finnair

Air France, Austrian Airlines i British Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Stan Nowy Jork.

Która trasa podróży Kraków – Stan Nowy Jork jest najtańsza?

Kraków Balice - Nowy Jork-JFK

Wybierz trasę Kraków Balice - Nowy Jork-JFK, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Stan Nowy Jork.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Stan Nowy Jork

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Stan Nowy Jork, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 cze
KRK02:00Kraków Balice
22h 00min
1 przesiadka
JFK00:00Nowy Jork-JFK
26 lip
JFK19:55Nowy Jork-JFK
16h 50min
1 przesiadka
KRK12:45Kraków Balice
1 220 zł
Znajdź podobne
LOT
17 wrz
KRK10:35Kraków Balice
9h 15min
EWR19:50Newark-Liberty
24 wrz
EWR15:50Newark-Liberty
14h 00min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
1 954 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
12 wrz
KRK10:50Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
EWR23:05Newark-Liberty
4 paź
EWR13:35Newark-Liberty
12h 55min
1 przesiadka
KRK02:30Kraków Balice
2 140 zł
Znajdź podobne
Delta
2 wrz
KRK07:45Kraków Balice
14h 45min
2 przesiadki
LGA22:30Nowy Jork-LaGuardia
9 wrz
LGA09:00Nowy Jork-LaGuardia
16h 35min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 264 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 cze
KRK08:30Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
EWR00:00Newark-Liberty
10 sie
EWR09:55Newark-Liberty
15h 40min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 304 zł
Znajdź podobne
KLM
23 sie
KRK07:45Kraków Balice
14h 01min
2 przesiadki
EWR21:46Newark-Liberty
7 wrz
EWR10:50Newark-Liberty
14h 25min
2 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
2 326 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Stan Nowy Jork w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
23 cze
KRK02:00Kraków Balice
22h 00min
1 przesiadka
JFK00:00Nowy Jork-JFK
Kilka linii lotniczych
3 sie
KRK08:50Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
JFK00:00Nowy Jork-JFK
Kilka linii lotniczych
23 cze
KRK03:00Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
JFK00:00Nowy Jork-JFK

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Stan Nowy Jork

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Stan Nowy Jork
Kilka linii lotniczych
25 maj
KRK02:20Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
JFK19:00Nowy Jork-JFK
8 cze
JFK12:45Nowy Jork-JFK
12h 15min
1 przesiadka
KRK01:00Kraków Balice
2 096 zł
Znajdź podobne
British Airways
24 maj
KRK08:20Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
JFK23:50Nowy Jork-JFK
31 maj
JFK17:30Nowy Jork-JFK
32h 05min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 710 zł
Znajdź podobne
LOT
24 maj
KRK08:00Kraków Balice
14h 55min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
31 maj
EWR18:55Newark-Liberty
12h 50min
1 przesiadka
KRK07:45Kraków Balice
2 777 zł
Znajdź podobne
Delta
26 maj
KRK02:35Kraków Balice
15h 10min
2 przesiadki
EWR17:45Newark-Liberty
2 cze
EWR04:40Newark-Liberty
20h 55min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 799 zł
Znajdź podobne
KLM
24 maj
KRK02:35Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
JFK14:15Nowy Jork-JFK
7 cze
JFK13:35Nowy Jork-JFK
11h 35min
1 przesiadka
KRK01:10Kraków Balice
2 808 zł
Znajdź podobne
Finnair
24 maj
KRK08:25Kraków Balice
15h 25min
2 przesiadki
JFK23:50Nowy Jork-JFK
9 cze
JFK15:10Nowy Jork-JFK
16h 10min
2 przesiadki
KRK07:20Kraków Balice
2 883 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Stan Nowy Jork

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Stan Nowy Jork z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
NorwegianCenaOd 1 453 złBezpłatne odwołanieOcena
6,3
Szukaj lotów Norwegian
FinnairCenaOd 1 715 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair
British AirwaysCenaOd 1 760 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów British Airways
LufthansaCenaOd 1 871 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Air CanadaCenaOd 1 935 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air Canada
DeltaCenaOd 1 959 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Delta
Austrian AirlinesCenaOd 1 969 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines
Air FranceCenaOd 2 015 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air France
KLMCenaOd 2 047 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów KLM
Ukraine International AirlinesCenaOd 2 063 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines

Loty Delta: Kraków – Stan Nowy Jork

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Kraków – Stan Nowy Jork
Delta
2 wrz
KRK07:45Kraków Balice
14h 45min
2 przesiadki
LGA22:30Nowy Jork-LaGuardia
9 wrz
LGA09:00Nowy Jork-LaGuardia
16h 35min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 264 zł
Znajdź podobne
Delta
2 wrz
KRK02:40Kraków Balice
17h 50min
2 przesiadki
LGA20:30Nowy Jork-LaGuardia
9 wrz
LGA09:00Nowy Jork-LaGuardia
16h 35min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 277 zł
Znajdź podobne
Delta
2 wrz
KRK07:45Kraków Balice
17h 20min
2 przesiadki
EWR01:05Newark-Liberty
4 paź
EWR04:32Newark-Liberty
21h 03min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 295 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Kraków – Stan Nowy Jork

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Kraków – Stan Nowy Jork
British Airways
30 cze
KRK08:30Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
EWR00:00Newark-Liberty
10 sie
EWR09:55Newark-Liberty
15h 40min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
2 304 zł
Znajdź podobne
British Airways
17 wrz
KRK08:15Kraków Balice
13h 15min
1 przesiadka
EWR21:30Newark-Liberty
24 wrz
EWR14:05Newark-Liberty
13h 50min
1 przesiadka
KRK03:55Kraków Balice
2 308 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 cze
KRK08:30Kraków Balice
15h 30min
1 przesiadka
EWR00:00Newark-Liberty
30 wrz
EWR08:22Newark-Liberty
16h 58min
2 przesiadki
KRK01:20Kraków Balice
2 330 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Nowy Jork oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Nowy Jork, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, LOT i Ukraine International Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Kraków-Stan Nowy Jork

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena1 282 zł
Loty Kraków - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 220 zł
Loty Gdańsk - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena1 375 zł
Loty Katowice - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 251 zł
Loty Poznań - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu13h 00min
Najniższa cena1 455 zł
Loty Wrocław - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena1 556 zł
Loty Rzeszów - Nowy Jork
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena2 127 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Stan Nowy Jork

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Stan Nowy Jork

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Kraków – Nowy Jork.

Loty na trasie Kraków – Nowy Jork z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Kraków – Nowy Jork.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Nowy Jork, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Nowy Jork) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.