Tanie loty na trasie Kaliningrad – Warszawa od 574 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Kaliningrad

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kaliningrad-Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 30minNajszybszy lot Kaliningrad-Warszawa zajmuje 17h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kaliningrad-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kaliningrad - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Kaliningrad - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kaliningrad – Warszawa są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Kaliningrad - Warszawa to Lipiec. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty Kaliningrad – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kaliningrad – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kaliningrad-Warszawa.

Która trasa podróży Kaliningrad – Warszawa jest najtańsza?

Kaliningrad - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kaliningrad - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kaliningrad - Warszawa.


Znajdź najtańsze oferty lotów Kaliningrad - Warszawa w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
27 sty
KGD14:55Kaliningrad
22h 15min
3 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
27 sty
KGD14:55Kaliningrad
17h 30min
2 przesiadki
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
22 mar
KGD11:05Kaliningrad
21h 40min
3 przesiadki
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kaliningrad – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kaliningrad – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 562 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kaliningrad – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kaliningrad – Warszawa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kaliningrad – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kaliningrad – Warszawa wynosi ok. 278,4 km.


Loty podobne do tych na trasie Kaliningrad – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kaliningrad – Warszawa