Wypożyczalnie samochodów Triest, Włochy

Triest, Włochy tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Triest, Trieste, Włochy
22 kwi — 29 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Triest, Trieste, Włochy
czw 22.4
Południe
czw 29.4
Południe

Wypożyczalnie samochodów Triest

Triest, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Triest, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Wynajem samochodów Triest

W tym miesiącu 24 osoby szukały samochodu na wynajem w mieście Triest.

Triest – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Triest – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Hertz, Dollar i Thrifty to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Triest?

Triest – najtańszy wynajem aut oferuje keddy by Europcar, jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 83 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 86 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Triest, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Dollar czy Thrifty, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Ile wypożyczalni ma keddy by Europcar na terenie miasta Triest?

keddy by Europcar ma 1 punkt wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 86 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Triest, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Triest. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Triest, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Triest, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Triest wynosi średnio 13°C a przewidywane opady 87 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Triest – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Triest. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Triest i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat Panda, Class Mini Car i Ford Fiesta.

Czy pogoda w mieście Triest jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Friuli-Wenecja Julijska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Triest i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Friuli-Wenecja Julijska to średnie temperatury w granicach 13°C i opady rzędu 87 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Triest

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Triest

Zacznij planować swoją podróż do: Triest