Loty Europa Norwegia Oslo Zielona Góra - Oslo

Loty Zielona Góra-Oslo

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Zielona Góra - Oslo

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zielona Góra - Oslo, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
22 sie
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
12h 45min
1 przesiadka
11:55
+1
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
LOT
25 sie
OSL
21:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
12h 15min
1 przesiadka
10:00
+1
IEG
Lotnisko Zielona Góra
631 PLN
LOT
LOT
02 wrz
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
12h 45min
1 przesiadka
11:55
+1
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
LOT
06 wrz
OSL
12:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
9h 55min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
1 455 PLN
LOT
LOT
02 wrz
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
12h 45min
1 przesiadka
11:55
+1
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
LOT
06 wrz
OSL
12:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
9h 55min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
1 455 PLN
LOT
LOT
22 sie
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
12h 45min
1 przesiadka
11:55
+1
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
LOT
25 sie
OSL
21:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
12h 15min
1 przesiadka
10:00
+1
IEG
Lotnisko Zielona Góra
631 PLN

Informacje o trasie Oslo-Zielona Góra

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zielona Góra-Oslo
Najkrótszy czas lotu 12 godz. 45 min Najszybszy lot Zielona Góra-Oslo zajmuje 12 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Zielona Góra-Oslo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Zielona Góra - Oslo i inne lotniska.
Lotniska - Oslo 3 lotniska Są 3 lotniska w pobliżu Oslo: Oslo Moss (RYG), Oslo i inne lotniska (OSL), Oslo Sandefjord-Torp (TRF)

Alternatywne trasy Zielona Góra-Oslo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Wrocław - Oslo
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
98 PLN
Szczecin - Bergen
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
133 PLN
Szczecin - Oslo
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
153 PLN
Wrocław - Bergen
Najkrótszy czas lotu
6h 55min
Najniższa cena
514 PLN
Zobacz więcej

Zielona Góra - loty do:

Oslo - loty z:

*Ceny lotów do miasta Oslo to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Oslo Zielona Góra - Oslo