Cheap flights z Polski do Tesalia from 358 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Tesalia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Tesalia

Najkrótszy czas lotu

7h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Tesalia zajmuje 7h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Tesalia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Skiathos, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Skiathos i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Skiathos.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Tesalia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Tesalia?

Aegean Airlines

Aegean Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Tesalia.

Która trasa podróży Polska – Tesalia jest najtańsza?

Kraków Balice - Skiathos

Wybierz trasę Kraków Balice - Skiathos, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Tesalia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Tesalia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Tesalia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 wrz
KRK02:25Kraków Balice
25h 20min
2 przesiadki
JSI03:45Skiathos
22 wrz
JSI06:20Skiathos
15h 05min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Aegean Airlines
9 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
9h 50min
1 przesiadka
JSI16:25Skiathos
13 paź
JSI17:55Skiathos
12h 50min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
Wizz Air
13 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
7h 45min
1 przesiadka
JSI10:00Skiathos
20 wrz
JSI11:35Skiathos
8h 35min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Chopina
1 197 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 wrz
KRK02:25Kraków Balice
25h 20min
2 przesiadki
JSI03:45Skiathos
22 wrz
JSI06:20Skiathos
31h 50min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 wrz
KRK17:00Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
JSI03:35Skiathos
18 wrz
JSI06:15Skiathos
9h 40min
1 przesiadka
KRK15:55Kraków Balice
Aegean Airlines
10 paź
WAW14:15Warszawa Chopina
26h 10min
1 przesiadka
JSI16:25Skiathos
16 paź
JSI17:55Skiathos
20h 30min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Tesalia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Tesalia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
8 wrz
KTW05:00Katowice-Pyrzowice
23h 10min
1 przesiadka
JSI04:10Skiathos
Ryanair
22 sie
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
45h 15min
2 przesiadki
JSI03:45Skiathos
Kilka linii lotniczych
11 wrz
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
19h 45min
1 przesiadka
JSI03:35Skiathos

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Tesalia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Tesalia
Ryanair
19 sie
KRK03:10Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
JSI04:45Skiathos
24 sie
JSI05:20Skiathos
11h 05min
1 przesiadka
KRK16:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 sie
KTW16:10Katowice-Pyrzowice
15h 00min
2 przesiadki
JSI07:10Skiathos
1 wrz
JSI08:15Skiathos
8h 00min
1 przesiadka
KTW16:15Katowice-Pyrzowice
1 165 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
8h 45min
2 przesiadki
JSI16:35Skiathos
1 wrz
JSI08:15Skiathos
8h 00min
1 przesiadka
KTW16:15Katowice-Pyrzowice
1 206 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
KTW16:05Katowice-Pyrzowice
15h 10min
2 przesiadki
JSI07:15Skiathos
1 wrz
JSI08:15Skiathos
8h 00min
1 przesiadka
KTW16:15Katowice-Pyrzowice
1 220 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
19 sie
WAW02:00Warszawa Chopina
23h 10min
2 przesiadki
JSI01:10Skiathos
24 sie
JSI17:55Skiathos
25h 15min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
3 446 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
17h 20min
2 przesiadki
JSI04:10Skiathos
1 wrz
JSI08:15Skiathos
8h 00min
1 przesiadka
KTW16:15Katowice-Pyrzowice
1 496 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Tesalia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Tesalia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aegean AirlinesCenaOd 486 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines

Loty Aegean Airlines: Polska – Tesalia

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Polska – Tesalia
Aegean Airlines
9 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
9h 50min
1 przesiadka
JSI16:25Skiathos
13 paź
JSI17:55Skiathos
12h 50min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina
Aegean Airlines
10 paź
WAW14:15Warszawa Chopina
26h 10min
1 przesiadka
JSI16:25Skiathos
16 paź
JSI17:55Skiathos
20h 30min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Chopina
Aegean Airlines
21 wrz
WAW06:40Warszawa Chopina
9h 45min
1 przesiadka
JSI16:25Skiathos
11 paź
JSI17:55Skiathos
12h 50min
1 przesiadka
WAW06:45Warszawa Chopina

Loty Wizz Air: Polska – Tesalia

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Tesalia
Wizz Air
13 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
7h 45min
1 przesiadka
JSI10:00Skiathos
20 wrz
JSI11:35Skiathos
8h 35min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Chopina
1 197 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
6 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
7h 45min
1 przesiadka
JSI10:00Skiathos
13 wrz
JSI11:35Skiathos
8h 35min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Chopina
1 206 zł
Znajdź podobne
Wizz Air
2 wrz
WAW01:55Warszawa Chopina
5h 15min
1 przesiadka
JSI07:10Skiathos
8 wrz
JSI06:20Skiathos
13h 35min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Chopina
1 229 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Tesalia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Tesalia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Aegean Airlines, Lufthansa, i Enter Air.



Alternatywne trasy Polska-Tesalia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Skiatos
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena1 238 zł
Loty Kraków - Skiatos
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena803 zł
Loty Katowice - Skiatos
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena2 145 zł
Loty Wrocław - Skiatos
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena1 968 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Tesalia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Tesalia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Tesalia z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Tesalia na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Tesalia momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Tesalia, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.