Cheap flights z Polski do Lazurowe Wybrzeże from 136 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 26.3
ndz. 2.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lazurowe Wybrzeże-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Lazurowe Wybrzeże

Najkrótszy czas lotu

4h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Lazurowe Wybrzeże zajmuje 4h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Lazurowe Wybrzeże. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Genua, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Genua i Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Genua.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Lazurowe Wybrzeże?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Lazurowe Wybrzeże?

Ryanair. KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Lazurowe Wybrzeże.

Która trasa podróży Polska – Lazurowe Wybrzeże jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Genua. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Genua, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Lazurowe Wybrzeże.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Lazurowe Wybrzeże

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska – Lazurowe Wybrzeże, zmieniając zakładki.
Ryanair
18 kwi
KRK13:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
GOA04:10Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
26h 05min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
18 kwi
KRK18:05Kraków Balice
21h 35min
2 przesiadki
GOA15:40Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
26h 05min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
KLM
22 lip
WAW15:40Warszawa Chopina
14h 50min
1 przesiadka
GOA06:30Genua
1 sie
GOA09:55Genua
8h 15min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
Ryanair
18 kwi
KRK13:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
GOA04:10Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
13h 10min
1 przesiadka
KRK07:50Kraków Balice
Lufthansa
18 kwi
WAW02:25Warszawa Chopina
6h 30min
2 przesiadki
GOA08:55Genua
25 kwi
GOA09:35Genua
8h 15min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
1 095 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 maj
GDN01:55Gdańsk Rębiechowo
13h 45min
1 przesiadka
GOA15:40Genua
13 maj
GOA09:20Genua
19h 35min
2 przesiadki
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Lazurowe Wybrzeże w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Lazurowe Wybrzeże w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
29 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
GOA10:35Genua
Kilka linii lotniczych
24 maj
KRK17:55Kraków Balice
17h 15min
2 przesiadki
GOA11:10Genua
Ryanair
29 mar
KRK02:05Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
GOA10:35Genua

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Lazurowe Wybrzeże

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Lazurowe Wybrzeże
Kilka linii lotniczych
29 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
GOA10:35Genua
30 mar
GOA11:45Genua
19h 15min
1 przesiadka
WMI07:00Warszawa Modlin
Ryanair
31 mar
KRK03:00Kraków Balice
25h 00min
2 przesiadki
GOA04:00Genua
3 kwi
GOA05:35Genua
14h 55min
2 przesiadki
KRK20:30Kraków Balice
KLM
27 mar
WAW15:40Warszawa Chopina
17h 45min
1 przesiadka
GOA09:25Genua
31 mar
GOA09:55Genua
8h 15min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
1 073 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
GOA10:35Genua
3 kwi
GOA05:35Genua
9h 05min
2 przesiadki
WMI14:40Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
29 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
GOA10:35Genua
30 mar
GOA11:25Genua
8h 15min
2 przesiadki
WMI19:40Warszawa Modlin
Ryanair
29 mar
WMI01:50Warszawa Modlin
8h 45min
1 przesiadka
GOA10:35Genua
4 kwi
GOA04:30Genua
9h 45min
2 przesiadki
WMI14:15Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lazurowe Wybrzeże

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Lazurowe Wybrzeże z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 239 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
1 130 opinii
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 638 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
588 opinii
Szukaj lotów Lufthansa
KLMCenaOd 681 złBezpłatne odwołanieOcena
7,5
181 opinii
Szukaj lotów KLM

Loty Ryanair: Polska – Lazurowe Wybrzeże

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Lazurowe Wybrzeże
Ryanair
18 kwi
KRK13:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
GOA04:10Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
26h 05min
2 przesiadki
KRK20:45Kraków Balice
Ryanair
18 kwi
KRK13:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
GOA04:10Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
13h 10min
1 przesiadka
KRK07:50Kraków Balice
Ryanair
18 kwi
WMI09:00Warszawa Modlin
19h 10min
2 przesiadki
GOA04:10Genua
25 kwi
GOA18:40Genua
14h 00min
1 przesiadka
WMI08:40Warszawa Modlin

Loty Lufthansa: Polska – Lazurowe Wybrzeże

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Lazurowe Wybrzeże
Lufthansa
18 kwi
WAW02:25Warszawa Chopina
6h 30min
2 przesiadki
GOA08:55Genua
25 kwi
GOA09:35Genua
8h 15min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Chopina
1 095 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 sie
WAW03:35Warszawa Chopina
5h 15min
1 przesiadka
GOA08:50Genua
23 sie
GOA09:25Genua
19h 30min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Chopina
1 178 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 sie
WAW02:25Warszawa Chopina
6h 25min
2 przesiadki
GOA08:50Genua
23 sie
GOA09:25Genua
19h 30min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Chopina
1 214 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Polska-Lazurowe Wybrzeże

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Genua
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena633 zł
Loty Kraków - Genua
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena528 zł
Loty Katowice - Genua
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena923 zł
Loty Poznań - Genua
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena963 zł
Loty Wrocław - Genua
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena734 zł
Loty Gdańsk - Genua
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena629 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Lazurowe Wybrzeże

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Lazurowe Wybrzeże

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Lazurowe Wybrzeże z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Polska – Lazurowe Wybrzeże, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.