Tanie loty na trasie Polska – Emilia-Romania od 44 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Emilia-Romania-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Emilia-Romania

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

czw
Najszybszy lot Polska-Emilia-Romania zajmuje 1h 40min.
Bezpośrednie loty Polska-Emilia-Romania – czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Emilia-Romania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Emilia-Romania?

Ryanair

Austrian Airlines, Brussels Airlines i ITA Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Emilia-Romania.

Która trasa podróży Polska – Emilia-Romania jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Bolonia Guglielmo Marconi

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Emilia-Romania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Emilia-Romania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Emilia-Romania, zmieniając zakładki
Wizz Air
18 paź
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
22 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice
Ryanair
11 sie
WRO04:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ05:40Bolonia Guglielmo Marconi
24 sie
BLQ02:15Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
12 paź
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
19 paź
MXP05:55Mediolan-Malpensa
13h 25min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Wizz Air
12 paź
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
19 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice
Wizz Air
24 lip
KRK09:00Kraków Balice
1h 55min
MXP10:55Mediolan-Malpensa
19 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice
Ryanair
11 sie
WRO04:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ05:40Bolonia Guglielmo Marconi
24 sie
BLQ02:15Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:55Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Emilia-Romania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Emilia-Romania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
3 sie
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
Ryanair
13 lip
WRO04:20Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ06:00Bolonia Guglielmo Marconi
Wizz Air
2 sie
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Emilia-Romania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Emilia-Romania
Ryanair
7 lip
WRO04:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ05:40Bolonia Guglielmo Marconi
13 lip
BLQ02:15Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:55Wrocław-Strachowice
Ryanair
7 lip
WRO04:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ05:40Bolonia Guglielmo Marconi
13 lip
BLQ02:15Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 lip
WRO04:00Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ05:40Bolonia Guglielmo Marconi
13 lip
BLQ02:00Bolonia Guglielmo Marconi
18h 10min
2 przesiadki
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Wizz Air
6 lip
KRK11:15Kraków Balice
1h 55min
MXP13:10Mediolan-Malpensa
7 lip
MXP11:50Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK13:40Kraków Balice
Ryanair
6 lip
WRO04:20Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ06:00Bolonia Guglielmo Marconi
7 lip
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 lip
WRO04:20Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ06:00Bolonia Guglielmo Marconi
13 lip
BLQ02:15Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:55Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Emilia-Romania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Emilia-Romania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 42 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 134 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
ITA AirwaysCenaOd 458 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
LufthansaCenaOd 497 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Brussels AirlinesCenaOd 543 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
Austrian AirlinesCenaOd 595 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Austrian Airlines
KLMCenaOd 777 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM

Loty Wizz Air: Polska – Emilia-Romania

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Emilia-Romania
Wizz Air
18 paź
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
22 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice
Wizz Air
12 paź
KRK16:05Kraków Balice
1h 55min
MXP18:00Mediolan-Malpensa
19 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice
Wizz Air
24 lip
KRK09:00Kraków Balice
1h 55min
MXP10:55Mediolan-Malpensa
19 paź
MXP18:35Mediolan-Malpensa
1h 50min
KRK20:25Kraków Balice

Loty LOT: Polska – Emilia-Romania

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Emilia-Romania
LOT
7 lip
KTW10:50Katowice-Pyrzowice
8h 05min
1 przesiadka
MXP18:55Mediolan-Malpensa
10 lip
MXP03:25Mediolan-Malpensa
16h 05min
1 przesiadka
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
LOT
7 lip
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
17h 10min
1 przesiadka
MXP18:55Mediolan-Malpensa
11 lip
MXP15:45Mediolan-Malpensa
22h 00min
1 przesiadka
KTW13:45Katowice-Pyrzowice
LOT
5 lip
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
24h 50min
1 przesiadka
MXP15:05Mediolan-Malpensa
9 lip
MXP03:25Mediolan-Malpensa
6h 55min
1 przesiadka
KTW10:20Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Emilia-Romania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Emilia-Romania, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Emilia-Romania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena261 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena133 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena306 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena332 zł
Loty Warszawa - Bolonia
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena208 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena115 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena168 zł
Loty Kraków - Rimini
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena328 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena337 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena120 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena315 zł
Loty Warszawa - Rimini
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena279 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Emilia-Romania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Emilia-Romania

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Emilia-Romania. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Emilia-Romania z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Emilia-Romania dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Emilia-Romania, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.