Tanie loty na trasie Polska – Friuli-Wenecja Julijska od 300 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Friuli-Wenecja Julijska-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Friuli-Wenecja Julijska

Najkrótszy czas lotu

3h 40min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Friuli-Wenecja Julijska zajmuje 3h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Friuli-Wenecja Julijska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Triest Dei Legionari, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Triest Dei Legionari i Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Triest Dei Legionari.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Friuli-Wenecja Julijska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Friuli-Wenecja Julijska.

Która trasa podróży Polska – Friuli-Wenecja Julijska jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Triest Dei Legionari

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Triest Dei Legionari, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Friuli-Wenecja Julijska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Friuli-Wenecja Julijska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Friuli-Wenecja Julijska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 paź
WAW09:00Warszawa Chopina
30h 55min
2 przesiadki
TRS15:55Triest Dei Legionari
25 paź
TRS04:45Triest Dei Legionari
14h 10min
2 przesiadki
WAW18:55Warszawa Chopina
Lufthansa
12 wrz
WAW10:30Warszawa Chopina
8h 20min
1 przesiadka
TRS18:50Triest Dei Legionari
20 wrz
TRS02:50Triest Dei Legionari
6h 55min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
Ryanair
29 lip
POZ11:35Poznań Ławica
21h 00min
2 przesiadki
TRS08:35Triest Dei Legionari
1 sie
TRS11:30Triest Dei Legionari
30h 50min
2 przesiadki
POZ18:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
1 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
12h 40min
2 przesiadki
TRS14:40Triest Dei Legionari
25 paź
TRS04:45Triest Dei Legionari
8h 20min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
21 lip
WAW02:15Warszawa Chopina
10h 05min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
25 lip
TRS11:30Triest Dei Legionari
31h 40min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
Lufthansa
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
TRS18:50Triest Dei Legionari
9 wrz
TRS10:35Triest Dei Legionari
7h 35min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Friuli-Wenecja Julijska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
6 lip
WMI02:20Warszawa Modlin
39h 15min
2 przesiadki
TRS17:35Triest Dei Legionari
Kilka linii lotniczych
6 lip
WAW13:45Warszawa Chopina
27h 50min
2 przesiadki
TRS17:35Triest Dei Legionari
Lufthansa
18 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7h 55min
1 przesiadka
TRS18:50Triest Dei Legionari

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Friuli-Wenecja Julijska
Ryanair
6 lip
KRK09:35Kraków Balice
26h 45min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
14 lip
TRS12:40Triest Dei Legionari
19h 40min
1 przesiadka
KRK08:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 lip
KRK09:35Kraków Balice
26h 45min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
14 lip
TRS12:40Triest Dei Legionari
30h 40min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
28h 50min
2 przesiadki
TRS12:20Triest Dei Legionari
14 lip
TRS04:15Triest Dei Legionari
16h 05min
2 przesiadki
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
6 lip
KRK15:50Kraków Balice
20h 30min
2 przesiadki
TRS12:20Triest Dei Legionari
14 lip
TRS12:40Triest Dei Legionari
30h 40min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
Lufthansa
6 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
TRS18:40Triest Dei Legionari
14 lip
TRS10:25Triest Dei Legionari
8h 35min
1 przesiadka
KTW19:00Katowice-Pyrzowice
1 846 zł
Znajdź podobne
Ryanair
10 lip
WMI17:40Warszawa Modlin
21h 35min
2 przesiadki
TRS15:15Triest Dei Legionari
18 lip
TRS11:30Triest Dei Legionari
31h 00min
2 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Friuli-Wenecja Julijska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 708 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Friuli-Wenecja Julijska
Ryanair
6 lip
KRK09:35Kraków Balice
26h 45min
1 przesiadka
TRS12:20Triest Dei Legionari
14 lip
TRS12:40Triest Dei Legionari
19h 40min
1 przesiadka
KRK08:20Kraków Balice
Ryanair
29 lip
POZ11:35Poznań Ławica
21h 00min
2 przesiadki
TRS08:35Triest Dei Legionari
1 sie
TRS11:30Triest Dei Legionari
30h 50min
2 przesiadki
POZ18:20Poznań Ławica
Ryanair
10 lip
WMI17:40Warszawa Modlin
21h 35min
2 przesiadki
TRS15:15Triest Dei Legionari
18 lip
TRS11:30Triest Dei Legionari
31h 00min
2 przesiadki
WMI18:30Warszawa Modlin

Loty Lufthansa: Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Friuli-Wenecja Julijska
Lufthansa
12 wrz
WAW10:30Warszawa Chopina
8h 20min
1 przesiadka
TRS18:50Triest Dei Legionari
20 wrz
TRS02:50Triest Dei Legionari
6h 55min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
Lufthansa
29 sie
WAW15:10Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
TRS18:50Triest Dei Legionari
9 wrz
TRS10:35Triest Dei Legionari
7h 35min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Chopina
Lufthansa
14 wrz
WAW05:50Warszawa Chopina
3h 55min
1 przesiadka
TRS09:45Triest Dei Legionari
19 wrz
TRS10:25Triest Dei Legionari
7h 25min
2 przesiadki
WAW17:50Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Friuli-Wenecja Julijska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Friuli-Wenecja Julijska, takie jak Lufthansa i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Friuli-Wenecja Julijska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Triest
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena874 zł
Loty Warszawa - Triest
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena596 zł
Loty Poznań - Triest
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena896 zł
Loty Gdańsk - Triest
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena1 779 zł
Loty Wrocław - Triest
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena990 zł
Loty Katowice - Triest
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena874 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Friuli-Wenecja Julijska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Friuli-Wenecja Julijska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.