Tanie loty na trasie Lublin – Norwegia od 245 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Norwegia-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Norwegia
Najkrótszy czas lotu8h 45minNajszybszy lot Lublin-Norwegia zajmuje 8h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lublin-Norwegia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lublin - Lotnisko Oslo-Gardermoen i Lotnisko Lublin - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublin - Norwegia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublin – Norwegia?

Wizz Air

LOT i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Lublin-Norwegia.

Która trasa podróży Lublin – Norwegia jest najtańsza?

Lublin - Oslo-Gardermoen

Wybierz trasę Lublin - Oslo-Gardermoen, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublin - Norwegia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublin - Norwegia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Norwegia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 mar
LUZ00:35Lublin
15h 25min
2 przesiadki
OSL16:00Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL04:50Oslo-Gardermoen
5h 45min
2 przesiadki
LUZ10:35Lublin
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
4h 35min
1 przesiadka
OSL05:10Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
13h 00min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
13h 25min
1 przesiadka
OSL14:00Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
13h 00min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
Kilka linii lotniczych
1 mar
LUZ00:35Lublin
31h 05min
2 przesiadki
OSL07:40Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL15:20Oslo-Gardermoen
15h 05min
1 przesiadka
LUZ06:25Lublin
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
13h 25min
1 przesiadka
OSL14:00Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
3h 50min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin
Kilka linii lotniczych
1 mar
LUZ00:35Lublin
31h 05min
2 przesiadki
OSL07:40Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL15:20Oslo-Gardermoen
15h 05min
1 przesiadka
LUZ06:25Lublin

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublin - Norwegia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublin – Norwegia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
10 lut
LUZ00:35Lublin
28h 10min
2 przesiadki
OSL04:45Oslo-Gardermoen
LOT
10 lut
LUZ00:35Lublin
13h 25min
1 przesiadka
OSL14:00Oslo-Gardermoen
Kilka linii lotniczych
10 lut
LUZ00:35Lublin
16h 10min
3 przesiadki
OSL16:45Oslo-Gardermoen

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Norwegia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublin – Norwegia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 152 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 570 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Lublin – Norwegia

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublin – Norwegia
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
4h 35min
1 przesiadka
OSL05:10Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
13h 00min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
13h 25min
1 przesiadka
OSL14:00Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
13h 00min
1 przesiadka
LUZ19:45Lublin
LOT
1 mar
LUZ00:35Lublin
13h 25min
1 przesiadka
OSL14:00Oslo-Gardermoen
31 mar
OSL06:45Oslo-Gardermoen
3h 50min
1 przesiadka
LUZ10:35Lublin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublin – Norwegia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublin – Norwegia, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air i LOT.


Alternatywne trasy Lublin-Norwegia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena24 zł
Loty Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena40 zł
Loty Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena36 zł
Loty Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena40 zł
Loty Poznań - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena68 zł
Loty Wrocław - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena44 zł
Loty Warszawa - Bergen
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena430 zł
Loty Warszawa - Tromsø
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena510 zł
Loty Kraków - Bergen
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena189 zł
Loty Kraków - Tromsø
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena510 zł
Loty Gdańsk - Tromsø
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena410 zł
Loty Katowice - Bergen
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena341 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublin – Norwegia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublin – Norwegia