Loty Europa Polska Kraków Billund - Kraków

Tanie loty Billund - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Billund - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Billund - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
29 sty
23:25
BLL
Lotnisko Billund
1h 40min
KRK
01:05
+1
Lotnisko Kraków Balice
Wizz Air
02 lut
21:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BLL
22:50
Lotnisko Billund
115 zł
Ryanair
Ryanair
31 sty
23:40
BLL
Lotnisko Billund
23h 25min
1 przesiadka
KRK
23:05
+1
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
02 lut
21:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BLL
22:50
Lotnisko Billund
245 zł
Brussels Airlines
Brussels Airlines
30 sty
13:00
BLL
Lotnisko Billund
23h 50min
1 przesiadka
KRK
12:50
+1
Lotnisko Kraków Balice
Brussels Airlines
02 lut
13:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
BLL
18:10
Lotnisko Billund
468 zł
Wizz Air
Wizz Air
29 sty
23:25
BLL
Lotnisko Billund
1h 40min
KRK
01:05
+1
Lotnisko Kraków Balice
Wizz Air
02 lut
21:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BLL
22:50
Lotnisko Billund
115 zł
Brussels Airlines
Brussels Airlines
03 sty
07:50
BLL
Lotnisko Billund
5h 00min
1 przesiadka
KRK
12:50
Lotnisko Kraków Balice
Brussels Airlines
05 sty
21:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
BLL
22:50
Lotnisko Billund
871 zł
Wizz Air
Wizz Air
22 kwi
00:10
BLL
Lotnisko Billund
1h 40min
KRK
01:50
Lotnisko Kraków Balice
Wizz Air
25 kwi
11:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
12h 25min
1 przesiadka
BLL
00:10
+1
Lotnisko Billund
644 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Billund-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Billund - Kraków to listopad. Najdroższa pora to kwiecień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
po południu
Loty Billund - Kraków są około 50% droższe rano niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Lufthansa i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Billund-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Billund - Kraków Balice
Wybierz trasę Billund - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Billund - Kraków.
BLL
Billund
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
55 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Billund - Kraków to 55 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Billund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Billund-Kraków
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 40 min Najszybszy lot Billund-Kraków zajmuje 1 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Śr i Nd Bezpośrednie loty Billund-Kraków – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Billund-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
104 zł
Kopenhaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
510 zł

Billund - loty do:

Kraków - loty z:

Loty Europa Polska Kraków Billund - Kraków