Tanie loty na trasie Łódź – Włochy od 195 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Włochy-Łódź

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Łódź-Włochy

Najkrótszy czas lotu

6h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Łódź-Włochy zajmuje 6h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Łódź-Włochy. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Łódź - Lotnisko Bergamo-Orio al Serio, Lotnisko Łódź - Lotnisko Rzym-Fiumicino i Lotnisko Łódź - Lotnisko Mediolan-Malpensa.

Jak znaleźć najtańsze loty Łódź - Włochy?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Łódź – Włochy?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Łódź-Włochy.

Która trasa podróży Łódź – Włochy jest najtańsza?

Łódź - Bergamo-Orio al Serio

Wybierz trasę Łódź - Bergamo-Orio al Serio, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Łódź - Włochy.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Łódź - Włochy

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Łódź - Włochy, zmieniając zakładki
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
9h 40min
1 przesiadka
BGY21:05Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY08:05Bergamo-Orio al Serio
26h 15min
1 przesiadka
LCJ10:20Łódź
Kilka linii lotniczych
14 wrz
LCJ09:40Łódź
10h 50min
2 przesiadki
FCO20:30Rzym-Fiumicino
18 wrz
FCO11:05Rzym-Fiumicino
23h 55min
2 przesiadki
LCJ11:00Łódź
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
17h 55min
2 przesiadki
BGY05:20Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY08:05Bergamo-Orio al Serio
26h 15min
1 przesiadka
LCJ10:20Łódź
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
17h 55min
2 przesiadki
BGY05:20Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY01:55Bergamo-Orio al Serio
39h 40min
2 przesiadki
LCJ17:35Łódź
Kilka linii lotniczych
1 sie
LCJ11:25Łódź
27h 40min
2 przesiadki
FCO15:05Rzym-Fiumicino
30 wrz
FCO04:20Rzym-Fiumicino
37h 15min
2 przesiadki
LCJ17:35Łódź
1 061 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
LCJ11:20Łódź
30h 15min
2 przesiadki
FCO17:35Rzym-Fiumicino
19 cze
FCO07:10Rzym-Fiumicino
27h 50min
2 przesiadki
LCJ11:00Łódź
1 119 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Łódź - Włochy w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Łódź – Włochy w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
16 cze
LCJ11:20Łódź
25h 00min
1 przesiadka
BGY12:20Bergamo-Orio al Serio
Kilka linii lotniczych
17 cze
LCJ11:20Łódź
18h 40min
1 przesiadka
LIN06:00Mediolan-Linate
Ryanair
16 cze
LCJ11:20Łódź
5h 55min
1 przesiadka
MXP17:15Mediolan-Malpensa

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Łódź – Włochy

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Łódź – Włochy
Ryanair
24 maj
LCJ11:25Łódź
9h 35min
1 przesiadka
BGY21:00Bergamo-Orio al Serio
27 maj
BGY01:55Bergamo-Orio al Serio
9h 00min
1 przesiadka
LCJ10:55Łódź
1 039 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
LCJ11:25Łódź
30h 20min
2 przesiadki
FCO17:45Rzym-Fiumicino
30 wrz
FCO04:20Rzym-Fiumicino
37h 15min
2 przesiadki
LCJ17:35Łódź
1 079 zł
Znajdź podobne
Ryanair
24 maj
LCJ11:25Łódź
24h 00min
2 przesiadki
BGY11:25Bergamo-Orio al Serio
27 maj
BGY01:55Bergamo-Orio al Serio
9h 00min
1 przesiadka
LCJ10:55Łódź
1 105 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
LCJ11:25Łódź
23h 15min
2 przesiadki
MXP10:40Mediolan-Malpensa
27 maj
MXP02:20Mediolan-Malpensa
8h 35min
1 przesiadka
LCJ10:55Łódź
1 163 zł
Znajdź podobne
Ryanair
24 maj
LCJ11:25Łódź
7h 15min
1 przesiadka
MXP18:40Mediolan-Malpensa
27 maj
MXP02:20Mediolan-Malpensa
8h 35min
1 przesiadka
LCJ10:55Łódź
1 114 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 maj
LCJ11:25Łódź
23h 15min
2 przesiadki
MXP10:40Mediolan-Malpensa
26 maj
MXP02:00Mediolan-Malpensa
8h 55min
1 przesiadka
LCJ10:55Łódź
1 256 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Łódź – Włochy

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Łódź – Włochy z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 197 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 515 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Łódź – Włochy

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Łódź – Włochy
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
9h 40min
1 przesiadka
BGY21:05Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY08:05Bergamo-Orio al Serio
26h 15min
1 przesiadka
LCJ10:20Łódź
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
17h 55min
2 przesiadki
BGY05:20Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY08:05Bergamo-Orio al Serio
26h 15min
1 przesiadka
LCJ10:20Łódź
Ryanair
19 wrz
LCJ11:25Łódź
17h 55min
2 przesiadki
BGY05:20Bergamo-Orio al Serio
23 wrz
BGY01:55Bergamo-Orio al Serio
39h 40min
2 przesiadki
LCJ17:35Łódź

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Łódź – Włochy oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Łódź – Włochy, takie jak Ryanair i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Łódź-Włochy

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena212 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena159 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena80 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena212 zł
Loty Poznań - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena128 zł
Loty Warszawa - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena115 zł
Loty Warszawa - Neapol
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena234 zł
Loty Warszawa - Bari
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena199 zł
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena93 zł
Loty Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena199 zł
Loty Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena305 zł
Loty Katowice - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena71 zł

Loty podobne do tych na trasie Łódź – Włochy

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Łódź – Włochy

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Łódź – Włochy z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Łódź – Włochy na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Łódź – Włochy. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Łódź – Włochy, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Włochy) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.